Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek lesz?

Szerintetek lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mikor jönne a BTS magyarországra? (ugy tudom volt Namjoon-nak egy európai interjúja amiben elmondta hogy szeretnének ide jönni,és fűzögetik a BigHit-et. Félreértés elkerülése érdekeben ez NEM BIZTOS, csak ezt hallottam) Szerintetek lenne esélyünk jövőre, esetleg 2019-ben?

2017. nov. 7. 20:37
 1/3 Hyun-Ae válasza:

Figyelj ez egy jó kérdés. Ezt nem tudhatjuk előre viszont tervezésben van. De mivel egy előretörő bandáról van szó így nem hiszem. Ők már A kategóriások. Nagyon drágák lennének, és a jegyek is.

Vegyük példának a B.A.P-ot. Ők is nemrég voltak magyarországon ők B kategóriások és így is nem olcsó volt a jegy.

Azért nézzük azt is hogy a Bts világhírű banda. Ahogy fent is írtam

nem megfizethetők.

De örűljünk neki hogy olyan bandákat mint a B.A.P vagy a BlockB-t idetudták hozni. ^^

Megtesznek mindent a szervezők hogy minnél több bandát ide tudjanak hozni. ^D^

2017. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak arról az egy videóüzenetről tudok amit küldtek a magyar rajongóknak, de az pár éve volt, akkor még alig voltak híresek. Most már nem hiszem, hogy jönnek, mert hihetetlenül drága lenne. És amúgy sem rajtuk múlik, hogy hová mennek.
2017. nov. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta, hogy IDE szeretnének jönni, hanem azt, hogy Európába. Mivel Mo. elég kicsi, és a rajongói táboruk se valami nagy itt, ezért szerintem max. Spanyolországba és UK-ba jönnének, Párizsba talán még.

Ettől függetlenül elméletileg már majdnem biztos, hogy Németországba jönni fognak.


És az interjú amiben erről szó volt: [link]

2017. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!