Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Wossala Rozina leszbikus lehet?

Wossala Rozina leszbikus lehet?

Figyelt kérdés
A kisugárzásában is van valami leszbis, meg pár régebbi Instagram posztja is utalt ilyesmire.

2017. dec. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én is ezt gondolom. Szerintem az.
2017. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
szerintem az maga a kulseje is es elegge hatarozott jellem kinezem belole hogy leszbi
2017. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
68%
Szerintem biztos, hogy meleg. Adná a jó Isten, hogy megismerhessem.
2017. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Szerintem az, és az insta alapján szerintem Sarah mona szóráth a barátnője, mert nagyon sok olyan képük van fent ami arra utal hogy együtt vannak.Például ugyan akkor ugyan ott vannak(ami még nem jelenti hogy járnak,de egy sima barátnőmet nem viszem el Al-be),vagy sarah olyan képet posztol hogy éppen valamit csinal otthon, de a háttérbe ott vannak rozina kalapjai.Meg ugyan olyan plüss cápájuk van.Az egyik képnél ahol sarah palacsintát kapott az ágyba reggelinek, oda van kommentelve hogy sarah szerelme csinálta, de sehol máshol nem említi hogy lenne valakije és ezzel a kérdező így meg is elégszik, szóval lehet hogy ő tudja hogy ki az a személy és szerintem azért nem firtatja.Ja és a lány nem egyszer szerepel a bestia (Rozina étterme) képein, szóval szerintem azért lesz annyira feltűnő, hogy együtt vannak, mert van fent egy csomó kép ami ugyanott és ugyanakkor készült, de még is mind a kettőjüknél nincs rajta a másik. Szerintem ez feltűnőbb mintha rajta lennének.
2017. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
tuti bu*i a nő
2018. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!