Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha világsztárral találnátok...

Ha világsztárral találnátok szembe magatokat pl. pultosként, állnátok a fogyasztását?

Figyelt kérdés

Gyakran gondolkodtam ezen a kérdésen.


Itt persze értem mindennemű "munkásként" pl ha te vagy az étterem főnöke, akkor állnád pl Johhny Depp vagy Mila Kunis egész estés fogyasztását?

Elsétálhatna a kávézódból egy ingyen kávéval, amikor az üzlettel szemben alvó hajléktalannak még egy pohár meleg teát sem vittél ki soha?


Miért engedik el a sztároknak a fizetést? Pont nekik akik igazán ki tudnák fizetni. Akik tengerparti villába repülnek haza 2 nap múlva első osztályon, vagy magángéppel, míg te ez után haza döcögsz a büdös busszal egy 100 lakásos öreg társasházba.


Én személy szerint fogalmam sincs, hogy hogyan viselkednék egy ilyen helyzetben, ha besétálna hozzám mondjuk a kedvenc színészem.

(Ok, én kivitelező irodában dolgozom, nyílván nem sétálnának ki ingyen egy új házzal)

Viszont ha étteremben, kávézóban vagy esetleg virágboltban dolgoznék... hát lehet, hogy fülig érő szájjal állnám az egészet egy szelfiért cserébe.


Melyik szerintetek a helyes(ebb) viselkedés?


2017. dec. 7. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Adott esetben én a munkámat végezném, amiért pedig nekem kell hogy fizessen a munkáltatóm. A vendég/kliens pedig a munkáltatóm felé tartozik fizetni.
2017. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Gondolom a tulajok azt akarkak,hogy feldobjak a helyet a sztarok a jelenletukkel, igy szivesen alljak,cserebe jo a profituk a tobb betero miatt,mert elmondhatjak,hogy ide ilyen nagy sztarok jarnak. Profit kerdese. A hajlektalan nem termel nyereseget es nem lesz beutottabb tole a hely.:(
2017. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Nyilván nem azért megy egy virágboltba vagy kávézóba hogy felvágjon azzal hogy ő mekkora sztár, hanem civilként. Én ezt tiszteletben tartanám és magamból kiindulva sztárként nem is hagynám hogy meghívjanak, inkább még borravalót is adnék. Bár ez persze nem mondható el minden celebről/sztárról.
2017. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
20%

Én simán állnám a kaját / italt egy olyan színésznek, akit bírok. Ha Benedict Cumberbatch besétálna egy ilyen helyre én aztán bármit.

Az ilyen sztárok letettek valamit az asztalra. A hajléktalanok meg annak idején szartak bele mindenbe, akkor én miért tennék másképp? Senki sem lesz ok nélkül hajléktalan.

2017. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
65%

Ki állná neki? Hülyére keresik magukat és én fizessek?

Ez a kérdés komoly? Hány éves vagy kedves kérdező?

XDDDD

2017. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért állnám, hogy legyen mivel "villognom" a haverok előtt? Ez a része nem érdekel, a vilagsztárok meg igazán nincsenek rászorulva.
2017. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ki állná? Egyetemista vagyok, az ér annyit hogy kifizessék egy vacsorámat? Ja hogy az nem? Pedig én igazán nem keresek annyit mint egy színész vagy énekes. Ezrelékét sem. Inkább egy hajléktalannak, mélyszegénynek fizessenek egy kávét vagy egy szendvicset, ő rá van szorulva. A havonta X millió dollárt kereső, jachton nyaraló, Rolls-Royce-szal járó, milliós ruhákban pózoló sztárocskák nincsenek rászorulva egy 2 dolláros kávé megspórolására.
2017. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ismerősömmel történt, idehaza egy nagyon flancos ruhaboltban, hogy besétált egy ismert túlzottan is vagyonos magyar celeb.

Pontosan ezek a szavak hangzottak el: ha meghívsz egy kávéra, akkor beszélgetek veled.


Na ehhez azért már pofa kell azt hiszem.

2017. dec. 12. 10:28
 9/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
69%

Magyar celebeket hagyjuk már ;')

Én igazi, valamire való sztárokról beszéltem, akiknek igenis előbb fizetnék ki egy kávét, mint egy hajléktalannak.

2017. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha, tegyük fel, egy általam kedvelt híresség sétálna be az éttermem kapuján, valószínűleg a legnagyobb természetességgel végezném a munkámat, mintha mi sem történne. Semmiképp nem lenne kedvem azzal a segglukába bújni, hoy én állom az ebédjét, amiről valószínűleg eszébe se jutna, hogy más fizesse. Az már más kérdés, lehet, lopnék egy pillanatot, hogy közöljem vele, jónak tartom amit csinál. De ez már egészen más dolog. Valószínűleg ő is jobban értékeli.
2017. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!