Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért volt zokni-szandálban...

Miért volt zokni-szandálban Thomas Anders az 1998-as Kapcsolat Koncerten?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 23:34
 1/9 anonim válasza:
100%
Az élet nagy kérdései...
2018. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, akkor még nem találták ki unatkozó emberek, h "holnaptól az legyen gáz"?
2018. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Thomas Andersnek még a szandál-zokni kombináció is jól áll. Szeretnék olyan jóképű, sármos faszi lenni külsőre, mint Thomas Anders, akit cikizni próbálnak a szandál-zokni miatt...
2018. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem cikizni akarom, mert ő volt tinikorom egyik nagy bálványa :) hanem most láttam egy felvételt és ott ugrabugrál zokniszandálban, pedig mindig fess és nett.


Mi lehetett az oka, valami lábsérülésre gyanakszom vagy vicces fogadásra vagy nem értem.

2018. jan. 12. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Thomas Anders német. Hozzájuk nem érkezett meg idejében a divatcsinálóknak az a nálunk evidenciaként kezelt okossága, hogy a zokni-szandál kombó márpedig vérciki. Vagy ha megérkezett, tesznek rá. Ez ugyanis nem egészségügyi vagy valamiféle praktikus előírás (elvégre ott északon hidegebb van még nyáron is, mint mondjuk a görögöknél), hanem csak DIVAT.

Márpedig a divatnak pont az a legalapvetőbb tulajdonsága, hogy semmi sincs kőbe vésve. Hol a trapéznadrág ciki, hol a cső. Hol a hosszú, hol a rövid, bizonyos színkombinációk hol megengedettek, hol tiltottak. Én tehát arra tippelek, hogy szimplán tájékozatlanságból követte el ezt a botrányos ballépését :-D

2018. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavar ez valakit? Egészségére!
2018. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem akkoriban pont az volt a legmenőbb dolog Németben: zokni szandállal. Lehet, hogy Magyarországra már nem jutott el ez a divat, mert gondolták a magyarok ezt már nem tudnák megemészteni.
2018. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2018. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkozom azóta is...
2018. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!