Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezekből a kpop bandákból ki...

Ezekből a kpop bandákból ki szűz és ki nem?

Figyelt kérdés

EXO

BTS

Got7

BIGBANG

NCT

Ukiss

Boyfriend

SHInee

iKon

Block B

Seventeen


Érdekelne mert neten hiába keresek róluk ilyesmi információt mégse lelek,gondolom egyszer már majdnem mindenki utánna nézett ilyesmi dolgok után 😂 és gondolom vannak itt olyan K popperek akik már annyira ismerik a bandákat h eztet is tudják:)

Ha nem tudjátok,akkor csak azt mondjátok meg szerintetek ezekből a bandákból ki szűz és ki nem? Nagyon kíváncsi vagyok,tudom h idoloknak is van magánéletük meg minden de akkoris furdal a kíváncsiság :D ! Válaszokat előre is köszi:)


2018. febr. 12. 16:09
 1/8 Verahanga ***** válasza:
Szerintem a BTS-ből V szűz, mert azt mondta hogy nem volt még komoly kapcsolata. De lehet hogy tévedek.
2018. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
biztos hogy tudod hogy van magánéletük? mert nagyon nem úgy tűnik. egyébként komolyan arra számítottál hogy majd neten fent lesz ez az infó? közvetlen a magasság és súly alatt ott virít hogy szűz e vagy sem? komolyan nem értem ha valaki ilyesmik után érdeklődik, ő egy énekes bakker nem prosti, le lehetne szállni a magánéletükről
2018. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az NCT-Dream-ből mindenki, mert még kicsik. :D

Ikon-ból pl.B.I biztos, mert ő egyszer mondta, hogy még nem is csókolózott. Seventeen-ből is elég sokan azok még. (például Woozi is mondta, hogy még neki sem volt kapcsolata, a többiek meg fiatalabbak tőle)

Bigbang-ből már senki sem szűz, haha, ők már felnőtt férfiak. :D

BTS? Fele banda biztosan az.

EXO...hát ez nehéz :D ők a kedvenc bandám, szerintem Kyungsoo már nem szűz, mert valahol mondta, hogy ő most már mindent tud amit tudnia kell ennyi idősen :D szóval szerintem ARRA gondolt. Egyébként mindegyik tagnak volt már barátnője, csak persze titokban, de ezek a kapcsolatok általában elég rövidek, úgyhogy nem lehet tudni, hogy lefeküdtek-e vagy sem. (Sokan azt mondják, hogy Chanyeol, Sehun, Suho még szűzek :D) És néha még Xiumin-ra is mondják, mert sosem mutatkozott még nővel, vagyis hivatalosan nem mondta, hogy járt volna valakivel, de mint már írtam, biztosan volt/van neki is, csak védenie kell a barátnőjét. Most képzeld el mennyi beteg rajongó van akik konkrétan megkeresnék a lányt és meg is ölnék. Főleg a koreai rajongók nagyon veszélyesek, kinyomoznak mindent és még a házadba is betörnek...


Ha érdekel még valaki akkor kérdezz, persze az igazságot csak ők tudhatják. :) Szerinted ki az és ki nem?

2018. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 ha esetleg valami nem tetszik, nyugodtan el lehet távozni, negatív kommentekre rá sem nézek
2018. febr. 21. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

De komolyan azt hitted ez fent lesz a neten?? Jézusom.

Egyébként nem, nem tudod mi az a magánélet.


És szívem, majdnem mind felnőtt, úgyhogy valószínűleg többségük nem szűz.


De el nem tudom képzelni ez téged miért érdekel.

2018. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem egészen értem hogy

1. Miért érdekel ez valakit?

2. Miért gondolja hogy másokat érdekel?

3. Miért gondolja hogy ilyen információ fent van a neten?

4. Te kiírod magadról mindenhova hogy szűz vagy-e?

5. Mi a szar?

6. Magánélet. Szerintem már a kapcsolatukról sem lenne kötelességük bárkit is tájékoztatni.

2018. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3," a bigbang már biztosan nem ók felnőtt férfiak"

Az itt felsorolt bandák tagnainak 99%-a felnőtt férfi😅😰

2018. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Édes lányom,ezek közt már apa is van,pl Ukiss-ből Eli

A BTS-ről váltig tudom állítani h szüzek, még Jin mondta h Blood sweat tearsban volt az első csókja a szoborral, szóval azotta nem hiszem hogy változott volna valami xd a többiek is millió h szüzek,a többi bandát nem tudom.

2018. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!