Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleménytek a Giannival...

Mi a véleménytek a Giannival készített MNO.hu interjúról?

Figyelt kérdés

[link]


Én személy szerint eléggé ellentmondásosnak tartom amiket elmondott.


1. "mikor elmegyek a kávézóba, ahová gyerekkorom óta járok, ma már olyan ember szolgál ki, aki nem ismeri a kultúránkat. Nem tudja, min nőttünk fel, mik voltak a szokásaink, milyen vicceket meséltünk a pultnál, és olyan kávét készít, amelynek se lelkileg, se a kiszolgálás tekintetében semmi köze ahhoz, amit az olaszoktól megszoktunk. Neki ez automatizmus. A globalizáció nagy veszélye, hogy minden csak a pénz körül forog, közben elvész a lélek"


Attól mert 20-25 éve itthon él, még mindig olasz és ezzel érvelni meglehetősen nevetséges egy külfölditől, mikor ő is bevándorló volt annak idején. Vajon hogy eshetett volna neki annak idején, ha ezt vágták volna itthon a fejéhez? A globalizációra fogni ezt szerintem megint túlzó, már előtte is minden a pénz körül forgott.



2. "Tudom, a római korban is voltak homoszexuálisok, de biztos vagyok benne, hogy élték az életüket, és nem jogokért rohangáltak. Én tradicionalista vagyok, és ezeket a dolgokat nem tudom normálisként elfogadni. Semmi bajom azzal, ha valaki homoszexuális vagy leszbikus, de azzal, hogy tönkretettünk egy normális családképet, már van"


Halálom mikor valaki az álszent "nincs bajom a melegekkel, de" frázissal érvel. Azzal, hogy azonos nemű pároknak engedélyezik az élettársi kapcsolatot abban miféle "normális családképet" tesz bárki itt tönkre? Az pedig főleg röhejes, hogy tradicionalizmusról beszél egy gyermektelen 40-en túl levő pasas és beszél a gyereknevelésről.


3. "Nálunk is volt belső migráció, amikor az északon élők adtak munkát a délolaszoknak, és volt egy tengerentúli migráció is, ami egészen mást jelentett. Akkor a legszebb ruhánkban álltunk sorba, hogy befogadjanak minket, szóval mindent megtettünk ezért. El kellett fogadnunk az ottani szabályokat ahhoz, hogy utána szabadon élhessünk saját identitásunk szerint. Így tettem én is, amikor Magyarországra jöttem. Egy erős kultúrában nehéz elfogadni a változtatásokat"


Ez miről beszél? Pont, hogy a tengerentúlra a legcsóróbb délolaszok és szicíliaiak mentek ki tömegesen, akik elég rossz körülmények közt éltek. Többen a nyelvet nem voltak hajlandóak megtanulni és külön kis gettókban (Little Italy)-kban élnek: [link]


A metoo-val kapcsolatban egyet értek vele, de ennek ellenére nagyon képmutató és álságos sok minden amiket mondott szerintem.


2018. febr. 15. 11:46
 1/4 anonim válasza:
50%

Ha kicsit agyonverné őt az utcán 3-4 skinhead azért, mert "ez egy büdös digó!", egyből megváltozna a véleménye.

Amúgy a Fidesz fizeti őt valószínűleg. Van az a pénz.

2018. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondolok,hogy fideszbérenc lehet.


Írtam ezeket úgy, hogy nincs bajom az olaszokkal, sőt vannak olasz ismerőseim és beszélem a nyelvet.

2018. febr. 15. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy fideszbérenc majom, nálam végleg leírta magát. Tipikus fizetett gyűlöletkeltő, aki a kötelező migránsellenes propagandát nyomatja. Ő, aki amúgy olaszként jött be ide.
2018. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálam is lejáratta magát, főleg ezzel a bugyuta melegekről szóló megjegyzése miatt. Sosem értem az ilyen embereket, akiknek "nincs bajuk a melegekkel, de", hogy akkor mi a fenének kell állandóan velünk foglalkoznia?


Az pedig tényleg röhejes, hogy egy olasz bevándorló osztja az észt a migráció káros hatásairól.

2018. febr. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!