Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok, szerintetek Chester...

Lányok, szerintetek Chester Bennington helyes volt?

Figyelt kérdés

Barátnőim szerint undorító, egy ujjal se érnének hozzá, de szerintem nagyon helyes volt, főleg fiatalabb korában, de az idősebb/középkorú Chester is nagyon jóképű volt.


Szerintetek?


[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


[link]


14/L



2018. febr. 25. 21:26
 1/10 anonim válasza:
100%
Mindig is rajongtam érte :). akkor valószínűleg szerintem helyes volt, de inkább a hangjáért szeretem
2018. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez inkább Zene, vagy Egyéb Kérdések kategória. Halott zenészekről legfeljebb a nekrofilok ábrándoznak.
2018. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Közben át is tették. :)
2018. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló:) Nagyon szépen megkérlek, de komolyan, a lehető legnyugodtabb hangnemben. Fogd meg a hozzád legközelebb eső tárgyat, és dugd fel magadnak szépen, óvatosan:) Ki mondta, hogy "ábrándozok" róla? xD Attól még, hogy valaki azt mondja egy zenészre, aki sajna eltávozott közölünk (Nyugodjék békében!) hogy attraktív, nem tekinthető nekrofilnak:) Egyebként egy tök egyszerű kérdést tettem fel, amire egy szimpla nemmel vagy igennel is lehet választ adni. Nem kell a felesleges rizsa. Főleg nem az ilyesmi.
2018. febr. 25. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszi! Mivel 14 éves vagy, én nem szólítalak fel hasonló dolgokra, csak arra, hogy ideje lenne már aludni, holnap iskola. Tudod, én már akkor ismertem a Linkin Parkot, amikor te még meg sem születtél. Majd ha ráérek, mesélek róla. :)
2018. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem nevezném helyesnek, de csúnyának sem. Tök átlagos az arca.
2018. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyes férfi volt, nekem idősebben, rövid hajjal tűnt fel hogy milyen jó is. Sajnálom hogy már nincs köztünk.
2018. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a hangjába vagyok "szerelmes" 😊 15/L
2018. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jóképű volt. Nekem rövid hajjal tetszett, meg mikor olyan volt a haja mint asszem a Crawling-ban. Amikor olyan szőke "tüskés"-re volt megcsinálva.
2018. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szexi volt
2021. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!