Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem nagyon gázak a...

Csak szerintem nagyon gázak a bulvárlapok? Best, Story stb.

Figyelt kérdés
Minden egyes lapszámban találok elírást vagy helyesírási hibát. Pl. most láttam Jassica Alba. Katasztrófa. Mindig elgondolkozom hány ember kezén megy keresztül és nem veszik észre...

2018. márc. 13. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem a helyesírást tartom "gáznak" egy ilyen lappal kapcsolatban.
2018. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan sok ember az. Van a szerző, de mivel ő írja ezért nem tudja külső szemmel nézni és simán átugorhatja a szeme. Vagy van lektor vagy nincs, de ő annyi anyagot lát hogy átugorhatja a szeme. Esetleg még a főszerkesztő van aki nem biztos hogy mindeni cikkét mondatról mondatra átolvassa. És ennyi.


Amúgy igazad van, (bár pont egy angol szó elírása lehet akaratlan) nekem a kedvencem ami a legjobban ütött eddig az nem félreütés volt, hanem valakinek az "estéje" (napszak) el lehet írva "estélye" módra.

2018. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BringaManó ***** válasza:

"lehet akaratlan"

Írta valaki, hogy szándékos?... :-o

2018. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!