Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csináljak, hogy Dósa...

Mit csináljak, hogy Dósa Fanny vissza írjon?

Figyelt kérdés
Akarok tőle kérdezni pár dolgot, de olyan flegma, hogy nem ír vissza. Pedig az egyik videójában asszem azt mondta, aki normális annak vissza ír. Nos írhatok neki akármilyen normálisan, nem fog vissza írni. Hát akkor hogy írjak neki? Amúgy elég flegma.

2018. ápr. 3. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleve nem ertem mit lehet akarni attol az "embertol"...

Egyszer anotalkon befutottam,ott is csak az instajat reklamozta,par szot beszeltunk aztan rauntam...

O mondja ,hogy aki normalis annak visszair?😅 Az se normalis.

2018. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kísérletezni szeretnék rajta és fel akarom mérni az intelligencia hányadosát. Arra vagyok kíváncsi milyen képességei vannak.
2018. ápr. 3. 13:10
 3/4 csukika888 ***** válasza:
nem csoda hogy nem ír vissza mért érdekel ez téged hogy milyen képességei vannak
2018. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tul sokra tartja magat azert nem ir vissza ,mert gondolom nincs eleg likeod hozza.

Mit kell rajta felmerni? Egy agyatlan elkenyeztetett p¡csa,ilyen jo par van csak o "hires" lett abbol ,hogy a videot sokan megosztottak.

Anotalkon egy sablon szoveget masolgatott be allandoan : Kövess instán és lájkold a képeim **** " (azert nem irom le a nevét mert nem fogom reklámozni)...

Nekem valaszolt (bar nem kovettem mar csak azert se 😅) ,de intelligensen nemtud irni,flegma ,bunko,es meg abba is belekotott ,hogy miert irok neki ha nem vagyok kepes kovetni

2018. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!