Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Molnár Krisztián vagy Szalay...

Molnár Krisztián vagy Szalay Isti melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a viccesebb szórakoztatóbb?

2018. ápr. 20. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Isti.

A Kiki csak lejáratja magát pénzért, Isti viszont minőségi videókat készít tartalommal.

2018. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%

Hogy lehet összehasonlítani a kettőt?

Egyik egy 6 elemit sem végzett fogyi, aki csak lejáratja magát, a másik egy értelmes, diplomás srác, aki minőségi videókat gyárt.

2018. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok hogy Isti intelligens és azzal is hogy Krisztián 12-13 éves szinten van.

De valójában az a kérdésem hogy egy inteligens normális srác csinál olyan videókat amik nem annyira viccesek csak egy kicsit viszont Krisztián élő adásban részegen olyan dolgokat csinál hogy az nem lehet igaz ,röhög rajta az ember tényleg öszintén én ezért szerettem nézni jobban Krisztiánt.

2018. ápr. 21. 00:19
 4/8 anonim válasza:
81%

Amit a "kiki" csinál undorító. Nem is értem miért nem tiltják le.a csatornáit.

Szalay Isti nem mindig akarja nevetetni a nézőit. Vannak vicces videói de sokszor igenis fontos dolgokról beszél.

Aki a Krisztiánt nézi ott igen nagy gondok vannak a fejében.

2018. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
Azért az elmond valamit az értelmi szintedről hohy tudsz a Krisztiánon röhögni, nekem még egyszer sem sikerült.
2018. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát aki ezeken nem tud röhögni annak nincs humorérzéke :DDD


[link]



[link]

2018. ápr. 23. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nekem van humorérzékem. Minden hülyeségen tudok nevetni de tényleg. :D Viszont amiket belinkeltél azok nem viccesek. A másodikban talán a méh kiki egyedül de az sem olyan hogy nekiálljak itt nevetni, max megmosolyogtat.
2018. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Istinek van egy olyan reakcióvideója ahol az ő nevetése viccesebb mint az a csávó akire reagál
2019. júl. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!