Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a pszichológiája annak,...

Mi a pszichológiája annak, mikor tök semmilyen énekesekért, színészekért elkezdenek tömegesen rajongani kiscsajok? Palcsó Tamás effektusra gondolok.

Figyelt kérdés

Palcsó Tamás hangja se jó, stílusa is semmilyen, mégis egy csomó kicsaj odavolt érte. Arra gondoltam, mindenki belelátta azt amit szeret egy pasiban és az idealizált emberkét szerette akit beleképzelt.

De most is tuti van egy csomó ilyen zenész vagy ilyesmi.


2010. jún. 13. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb példát hoztad fel. Palcsó Tamásnak egyedi, jellegzetes hangja van legalább. De ott a többi 12 egy tucat tinibálvány, akit ha csak hallok énekelni, fogalmam sincs, hogy kicsoda. Például Torres Danit is felismerem. De Márk, SP, Brasch Bence, Király Viktor, Zac Efron stb. csak arccal együtt ismerhető fel. Nem beszélve arról, hogy pasiknak sem nagy számok, stílusuk nincs. Végy egy jó együttest, egy igazán befutott sztárt, azt ha csak hallom, akkor is tudom, ki vagy kik adják elő a számot. Azoknak meg van a kialakult stílusuk, van valami olyan jellegzetesség a hangjukban ami alapján felismerhetőek. Ugyanez vonatkozik a színészekre bel és külföldön egyaránt. Az utcán simán elmennének mellettük az emberek, ha nem lennének a médiák által "sztárnak, celebnek" kikiáltva.
2010. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Palcsónál figyeltem fel rá, hogy teljesen belezúgtak és mondták, milyen jó a személyisége, mikor csak az volt, hogy semmit nem mutatott magából vagy csak annyi volt mennyit mutatott, olyan kis semmilyen. Médián keresztül senkit nem lehet megismerni.
2010. jún. 13. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
és akk Justin Bieber??
2010. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos mindig lesz egy újabb menő sztárocska akiért kötelező a rajongás mert ha nem teszed akkor ciki vagy! Szívesen megnézném hogy Justin Bieber-ből mi lesz egy-két év múlva...Ezek általában nem maradnak fent sokáig.

Akik meg tényleg megérdemelik hogy sokan szeressék őket mert tettek is le valamit az asztalra, azokban ezek a kis csajok mindig meglátják a hibát! Nekik Justin a tökéletes és társai... majd kinövik...

2010. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a külsőt látják a kislányok. Ennyi. Pont. Nehogy továbbgondold!
2018. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!