Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem volt Lisa and...

Csak szerintem volt Lisa and Lena régebben szebb?

Figyelt kérdés

Régen, értesd a 2016-os videókban, mikor kezdték az egész Musical.ly dolgot, szerintem sokkal szebbek voltak, mint most. Vannak jó, ikonikus képeik, videóik 2017-ből is, de már akkor sem voltak olyan szépek. Ami szerintem nagyon sokat rontott az összképen, mikor már mindketten fogszabályzósak lettek (bár, még 2016-ban, mikor Lena megkapta elsőnek a fogszabályzót, akkor neki még jól állt) .

Persze, nem mondom, vannak jó idejei videójuk is, de már ott sem igazán szépek, csak jó a koreo és jól mozognak.


És akkor jöjjenek a képek, videók:

2016:

[link]

[link]

[link] (Egyik legjobb képük)

[link] (Másik legjobb képük)

[link]

[link] (Egyik legjobb videójuk 2016-ból)

[link]

[link]


2017:

[link]

[link]

[link] (Ez pl. elég jó kép lett)

[link]

[link]

[link]

[link]


2018:

[link]

[link]

[link] (Szörnyű kép)

[link]

[link]

[link] Igaz, hogy 2017 augusztusi videó, de szerintem talán a legprofibb videójuk.



2018. máj. 5. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerem őket de így képek alapján tényleg szebbek voltak régebben
2018. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Oké hogy szebbek voltak, de ez nézőpont kérdése. Valóban egyetértek veled, de nézd azt hogyha a lányok így tetszenek maguknak, akkor hát legyen. Illetve az évek múlásával mindannyian változunk, mind a külső mind a belső tulajdonságaink.
2019. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Régebben sokkal szebbek voltak, most meg megcsúnyultak rendesen.
2020. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!