Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik család vlogjait szereti...

Benigamer kérdése:

Melyik család vlogjait szeretitek jobban youtubeon Nánásiék csatorna vagy Istenes Bence csatorna? Illetve melyik női celebet szeretitek jobban Nóri vagy Adél? Mi róluk a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nánásiék,Istenes Bence,Adél,Youtube,vlog

2018. máj. 11. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Én minden celebet utálok
2018. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Többiek is írjanak már kommentet. ennyire nem érdekel titeket a téma?
2018. máj. 17. 08:26
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Kapaszkodj meg! Ennyire nem érdekelnek senkit sem Nánásiék vagy az Istenes kötsög.
2018. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ki mondta neked hogy válaszolj. Egyáltalán hogy mersz bárkit is leköcsögözni. Én csak egy egyszerű kérdésre szerettem volna választ kapni. És nem kaptam. Tévedtek mind2 csatornát sokan követik és nap mint nap megnézik van e új vlog vagy sem. Nánásiék csatorna a legjobb utazós vlogolós csatorna. Kezdetben féltek attól hogy sokaknak nem fog tetszeni a vlog vagy hogy nem nagyon értenek hozzá. De nem így lett. Nóri,Mici,Venci,Pali utazásait egy kamera örökíti meg és még a néha néha a nehéz napok is belekerülnek egy egy vlogba. Igazi öröm velük utazni jártunk már Ázsiába,Lappföldön,Szöul. Rengeteg vicc és poén jellemzi a családot. Nóri és Pali vicces és laza. Olykor olykor Nóri szól rá Micire/Vencire. Egy egy utazás során történnek apróbb gondok de ezeket könnyen áthidalják. Szerintem mi előtt okvetlenül csak szidni és károgni tudtok inkább nézettek rá a csatornára. Fikázni mindenki tud mindent. Igen nem tetszik csinálj jobbat. Hangzik fel gyakran ez a mondat.


Másik csatorna:Istenes, Adél és Bence ki kötöztek Kölnbe a kis család minden napjait ott követjük. Szintén Adél és Bence fiatal pár akik vlogjaikat humorral és önfeledt szórakozás jellemzi. Néha Adél hisztizik de hát a nők már csak ilyenek. Adélnak van már kisfia úgy hívják hogy Náttán. Adél ismét terhes. Nem tudni a kövi baba mikor jön. A legutóbbi vlogban Adél azt kérte Bencétől hogy a világ legjobb dönnerét vigye el Adélnak. Érdekes vlog volt. Emberek!


Mielőtt károgtok meg fikáztok néztek utána. Lehet szeretni is és utálni is egy celebet. Csak annyira lettem volna kíváncsi ki melyik női celebet szereto jobban? Meg hogy kinek a vlogját követitek Nánásiék vagy Istenes. Na és leírtam egy 2 dologot hogy nagyjából milyen is a 2 család.

2018. máj. 19. 01:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha választanom kell, akkor inkább Nóri, Adél túl sok. A két csatorna közül csak Nánásiék videóiba néztem bele, de nem tetszettek.
2018. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

,,Néha Adél hisztizik de hát a nők már csak ilyenek."


Nem, a normális nők nem ilyen hisztisek.

2018. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nánásiékat nézem rendszeresen, szeretem őket és szórakoztat. Anno belenéztem Istenes Bencéék vlogjába is, de nekem az borzasztó bárgyú volt, hogy soha többet nem néztem bele, nem tudom, azóta lett-e változás, bár kétlem, mert nekem az ő személyiségük miatt nem volt nekem nézhető.
2019. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*olyan borzasztó bárgyú volt

* -1 nekem

Bocsánat.

2019. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nànàsièk!!!
2019. nov. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!