Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt a BB Évivel hogy...

Mi történt a BB Évivel hogy így megváltozott?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy volt ideösszeomlása, kezelték/kezelik pszichiátrián, de eskü amikor megláttam nemrég véletlen egy újságban, alig akartam hinni a szememnek.


Eddig csak hallottam róla és olvastam újságcímeket, de nem tudtam Évi milyen fizikális állapotban van, alig lehet ráismerni. Nem ilyennek emlékeztem rá a Big Brother-ből, teljesen megváltozott.


Ilyen volt a BB idején, olyan 21 (?) évesen


[link]


És mostani képén ilyen:


[link]


És még csak 35 éves!! (1981-es) Totál meg van öregedve, az hagyján meg van hízva, de őszes lett a haja is és ilyen tipikus öregasszonyos ''felfújt'' frizurája van.


Igaz hogy régebben se volt egy nádszál, de mostanra tankaranka lett.. És egyébként nem volt egy csúnya nő, helyes, kedves arca volt.


Mi történt vele hogy így megváltozott??



2018. máj. 18. 18:32
 1/4 anonim válasza:
62%

Nem tudta kezelni és feldolgozni azt az élményt és hirtelen jött csillogást ami akkoriban körülvette.

Ő olyan személyiség aki nem tudta felelősen kezelni a pénzét ami sok okból fakadhatott és persze nem volt megérve arra,hogy jobb életet teremtsen magának.

2018. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
A média bedarálta, megrágta és kiköpte. Mással is megesett már, csak őrajta "látványos" a dolog.
2018. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A magyar pszichiátria csodákra képes. Vagy hát erre, amit a képeken látsz.


Itt az első képen az van a falon, hogy Kaposi Mór "OKTATÓ" kórház,

nem sok jót fest az ilyesmi a felnövekvő orvosokról. Valamit nagyon elszúrhattak szegénynél.


[link]


[link]



Érdekesek ezek a valóság show nyertesek, valahogy mindig a pszichiátrián, vagy a börtönben kötnek ki. Nem régiben lehetett olvasni a másik nyertesről, akit most emberrablással gyanúsítanak, és 15 év is kinézhet neki. Ráadásul a drog ügye miatt több év felfüggője is van...


Igaza lehet azoknak, akik a hirtelen jött hírnevet sejtik a háttérben.


Szomorú ügyek ezek.

2018. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Ennyit tud a pszichiátria,gyógyszerekkel tömik amiknek lehetnek hízást okozó mellékhatásai,kevés mozgás,egész nap fekszik,állítólag csak kávézott,dohányzott egész nap,elhanyagolta magát stb.

Lehet hogy ha normális lenne akkor is hízott volna,az anyja sem vékony,rá kezdett hasonlítani.

2019. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!