Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kit tartotok jobb színésznek?...

Kit tartotok jobb színésznek? Brad Pitt vagy Leo DiCaprio?

Figyelt kérdés

Légyszives rendesen válaszoljon,aki válaszolni akar. Ne szarozzátok egyiket sem. A külső,filmek és a személyiség nem számít. Kizárólag csak tehetség.

Köszi😊😉



2018. máj. 30. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze eo, az Leo akart lenni.
2018. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Miért 6,5-5,5? 🤔 Leo tehetsége egyenlő Brad tehetségével,így Brad kapott 6-ot,hogy Leoval egy szintre kerüljön:D
2018. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
De amúgy ha igazságosak akarunk lenni, akkor mindenkinek csak egy szavazata van. Ha valaki azt mondja, DiCaprio jobb, mint Pitt, és ez csak egyet ér, akkor az is érjen csak egyet, ha valaki azt mondja, hogy egyformán jók. :D
2018. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy csak egyet ér az én szavazatom is. Poén volt. Ki vagyok én,hogy 6-ot érjek?😆 Elfogadom,hogy Leo tehetségét jobban elismerik. Ez van.😄
2018. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Leo, de Brad is játszott már megyőzően és jól szerepeket. Valamiért az emberek többségének nem szimpatikus vagy talán ők a leghangosabbak :)
2018. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én Pittre úgy tekintek,mint egy Robert De Nirora vagy Al Pacinora.Meg hát ugye DiCapriora.
2018. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Leo DiCaprio❤️ Nem véletlenül szólt mellette majdnem az összes előttem lévő hozzászóló. A tehetségét nem lehet megkérdőjelezni, mert valljuk be, akit már 19 évesen Oscarra jelölnek, rossz színész nem lehet. Minden stílusban megállja a helyét, lehet drogos tőzsdeügynök, profi csekkhamisító, romantikus művész, ő a legjobb formáját hozza. Napjaink egyik legjobb színésze.
2018. aug. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!