Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem "szállt el a...

Csak szerintem "szállt el a földről" Barni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerettem régen most mióta 400.000 feliratkozót elhagyta kicsit elszállt magától..

2018. jún. 19. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ki az a Barni"? Ő is egy "Youtube- huszár"?
2018. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Az. Valami noname senki gondolom aki munka helyett videózásból próbál megélni. Jó lenne már egy külön kategória "celebhulladék" címen, mert idegesítő, hogy a sztárok kategória, ahová világsztár énekeseket, Oscar-díjas színészeket (mint teszem azt Bon Jovi, Michael Jackson, Tom Hanks) várna az ember, ilyen noname youtuberekkel, tizenéves rapperekkel meg valóságshow szereplőkkel van tele. Nem, ezek az emberek sosem lesznek sztárok, csak ingyenélő majmok.
2018. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekelnek ilyen együtéses kretének xd
2018. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
40%
Enny idióta gyökér hozzászólót még nem láttam egymás után. Egyik őtök sem ismeri őt, nem tudtok róla semmit, de már szídjátok :D Végülis, magyaroktól nemtudom hogy mi mást kéne várnom
2018. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira követem a munkásságát, mert a kihívás és egyéb igazi tartalom nélküli videóktól még a hideg is kúrát, de azért válaszolok.

Jó srác, értelmes, humoros, és egyre híresebb. Emellett egyre több időt tölt el kamera előtt, vagyis már nem csak nagyon kényelmes előtte, hanem a nagy nézettségszám miatt felvesz egy stílust, amivel nagyobb közönséget tud elérni.

Biztos, hogy változott, de mindenki mindig változik, és ez normális.

Én személy szerint I Have No Idea Hungary-t szoktam néha nézni, azokból is a vlogokat és nem a többi videóssal a kollaborációkat. Rajta is megfigyelhető a változás.


Még annyit, hogy mindenki színészkedik. Még ha kicsit is, de másabb. Szerintem ezzel a privát szférájukat védik, ennyi.


De Barni értelmes ember, most ilyen stílusú, de soha nem lesz belőle egy dezső bence, aki eladta magát, és termék lett, nem egyéniség.

2018. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!