Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudnátok nekem mondani BTS...

Tudnátok nekem mondani BTS fanfictionokat?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen, romantikusak előnyben, csak ne yaoi legyen, keresgéltem, de szinte mindenhol csak olyanokat találtam. :c Előre is köszönöm!

2018. júl. 15. 16:18
 1/9 A kérdező kommentje:
+ lehetőleg magyar legyen. ^^ Jól tudok angolul, de magyarul jobban élvezhető.
2018. júl. 15. 16:19
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem keresel fb csoportokban?
2018. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Wattpadon nagyon sok van. Vegyesen jó meg rossz: ez attól függ, neked milyen az ízlésed.
2018. júl. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

My Little bangtan story(Jungkook ff)

The vocalist (Jimin ff)

Ezt a kettőt nagyon ajánlom neked!

Egyébként töltsd le a wattpadot,ott rengeteg ff van^^

2018. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

@felichann összes könyvét ajánlani tudom. igényesen és szórakoztatóan fogalmaz, mindezt vegyítve a komoly témákkal. itt van tőle pár cím:

- bukottak (v ff.)

- trainee (jimin ff.)

- autumn rain (suga ff.)


@ismeretlen99 most futó yoonmin sztorija a második, kapcsolódó része az első könyvéhez, melynek először a címe (jimin ff.)


@VictoryArmy ugyanúgy egy Jimin főszereplésű történeten dolgozik, bár az jelenleg igen lassan frissül. a címe search me, melyben egy váratlan és igazán zötyögős szerelem bontakozik ki a szereplők között


@redroseindarkness pici író, eltörpül a többiek mellett, akik azért elég sikeresek. viszont szerintem ő is poénos ficit visz, egy yoongi fanfiction-t, őszi eső címmel. sok benne yoongi és a lány között a beszólogatós párbeszéd, de a történet amúgy tök menő :D


@david_lluca a lámpalázas szerelem című művével egy kedvencem. jimint állította be a főszereplő csaj párjának, és kettejük kapcsolata iszonyatosan aranyos :3


remélem tudtam segíteni :))

2018. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


nagy kedvencem

2018. szept. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tele van az internet nem yaoi fanfictional. Keresgélj jobban!
2023. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Wattpad
2023. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2023. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!