Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szabyest jóképű?

Szabyest jóképű?

Figyelt kérdés

Ha igen, hol? Melyik részén? Mi az, amit nem veszek észre rajta? Sok lányt láttam, akik bálványozzák, hogy milyen jól néz ki, milyen helyes, stb.

Szerintem rohadtul csúnya. Egy dolgot megadok neki, a hasa az jó, de hozzá a feje egy hányadék (és akkor ne is beszéljünk a személyiségéről, ez most csak a külsőségekről szól.)

Kíváncsi vagyok, ha egy túlsúlyos vagy csontsovány srác lenne, akkor is ennyire "jóképűnek" tartanák egyesek? Egy tesztet megérne :D


2018. júl. 19. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy menyétfejű celeb semmi több, ami néhány tinilánynak "jujj de """teccik"""" aztán 1-2 éven belül senki sem fog emlékezni rá.

:D

Egyébként ő valóságshowban szerepelt vagy miért lett ismert?

2018. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: az ask.fm-es korszak alatt nekem jobban tetszett, mint most, pedig akkor ducibb volt.

#1 ott lett "híres", de a Kártyavár c. "zenéjével" robbant be.

2018. júl. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem egy "nagy durranas", de azért nem is "hanyadék" fejű.
2018. júl. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Inkább lóképű mint jóképű
2018. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jóképű. És ez az egyetlen létező pozitív dolog abban a szánalmas emberben.
2019. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten jóképű. Van az a pasicsoport világszinten, akiknél már nincs jóképűbb, mert ők együttesen mind egyszerre a legjóképűbbek; és már nem lehet közöttük különbséget tenni. Na, szerintem ő közéjük tartozik. Csak tök jó lenne, ha nem hordana fülbevalót; mert egyébként meg tök jól néz ki; csak az a fülbevaló kicsit ront az összképen, de még így is jól néz ki nagyon.
2019. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ízlések és pofonok, azt hiszem.

Nekem nagyon nem jön be se a gyerek kinézete, se a személyisége. Nagyon-nagyon nem.

2019. febr. 10. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!