Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Kelemen Annát nem engedték be a Spiró-előadásra?

Figyelt kérdés

[link]

Úgy értem, nem csinált semmit.

Bevallom én ugyanúgy nem olvastam Spirót mint ahogy Kelemen Annát se néztem még, ezért nehezen tudom megítélni a problémát.

Most utána néztem találtam egy Spiró idézetet:

"A kultúra nem valami fennkölt dolog, nem a messzi magasban kevesek számára rezgő délibáb, hanem a mindennapi élet szerves része. A kultúra többek között nem egyéb, mint azok a sárgafedelű, silány papírból készült, vacak kis könyvek, amelyek nagy műveket közvetítenek és amelyeket bárki bármikor megvehet."


2018. aug. 1. 08:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez egy ilyen megrendezett, marketingkapcsolásos hírverés lenne?
2018. aug. 1. 08:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Én olvastam Spirót, mégse emlékszem rá. :)


Egyébként meg ha nem csinált semmit, hanem kulturáltan, normálisan viselkedett, akkor fölösleges volt kidobni.


A videót nem tudom lejátszani.

2018. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy komment a videó alól. Ha ez tényleg így volt (nem tudom lejátszani), akkor igaza van a kommentlőnek:


Talan ha nem egy kameras joemberrel megy oda, akkor beengedik - viszont akkor nincs hir.


Ti ha elmentek egy szinhazba vagy felolvasoestre, visztek magatokkal egy riportert kameraval felszerelve ?

2018. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Úgy láttam, hogy be sem engedték. Nem azt mondták, hogy bemehet ha nem forgatnak, vagy hogy nem lehet felvenni az előadást.

2018. szept. 2. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát mindkét oldalnak van igaza.


Egyrészt bárki bemehetne, másrészt Anna néha meglepően jogosakat mond.


Ugyanakkor alulöltözötten ment oda, és nem pedig belibbent normálisan, egy kistáskával, és leült hátul, hanem kamerákkal, kivágott ruhában. És a szervezőnek is ciki egy ilyen nő. Azon túla műsorvezető vitte oda, akinek nem titkolt célja volt megnézni, hogy hú, vajon mi fog történni, a szervező meg nem hülye, ő is látta ezt.

2018. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!