Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lil Peep síremlékéről van kép?

Lil Peep síremlékéről van kép?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy van-e a sírjáról kép, esetleg ha hamvasztották akkor arról kép? Egyéb storyk a haláláról, szívesen meghallgatom.

2018. aug. 18. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Halálra drogozta magát, nem kár érte.
2018. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
1-es mekkora féreg vagy.
2018. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, túladagolta magát, de nem tudta, hogy fentanil is van abban a ,,xanax"-ban.
2018. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszoló legalább tudnál valamit legalább a halála körülményeiről... Fetanillal kevert Xanax-ot kapott egyik "rajongójától", és abba halt bele.
2018. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhamvasztották, a nagypapája kertjében vannak a hamvai, így olvastam.
2018. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Óh, nem is értem miért hamvasztották. Általába ezt ugye akkor szokták ha olcsóbban szeretnék megoldani a temetést, na de ő szegény volt? Rohadtul nem, nem értem. :(
2018. aug. 31. 15:07
 7/11 anonim válasza:
Azért a hamvasztás sem olcsó dolog.. Nekem 1 hete meghalt papám tüdő embóliában és 300.000 ft volt az egész
2019. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Lil Peep pszihológiai gondokkal küszködött. négy fal között élt magányosan barátok nélkűl, introvertált személyiség volt. A zene mentette meg az életét, és késöbb ő mentette másokét, a saját zenéivel. Gratulálok 1. igazad van nem kár érte! Csak azt nem tudom, hogy az olyanok mint te, miért léteznek?
2019. ápr. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
92%

Lil peep depressziós volt, ezt szerintem mindenki tudja. Állítólag amikor megvette a Xanaxot tudta, hogy Fenatil /nem tudom hogyan kell írni/ van benne. Öngyilkos volt direkt vett olyat.

#1. Remélem ezt nem gondoltad komolyan. Aki depressziós és olyan pszihés gondokkal küzd, mint amilyenekkel ő küzdött, az lehet tényleg úgy gondolja ez segít neki. Nem önszántából került ilyen állapotba. Igen tényleg hibát követett el, de attól még nem érdemelt halált. Rengeteg embernek segített, vagy segít a mai napig is /köztük nekem is/. Kérlek máskor gondold át mit, hova írsz, és ha ilyen rohadtul ráérsz akkor akár utána is nézhetnél a dolgoknak! : )

2019. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Kérdésedre válaszolva, az édesanyája Liza, a hamvasztást választotta, és a papája kertjáben temették el a hamvait.

Azt nem tudom, pontosan hogy a nagypapát is, de Peepet biztosan.

2020. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!