Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova tünt Liam Hemsworth és...

Hova tünt Liam Hemsworth és Miley Cirus?

Figyelt kérdés
Liam 2016 óta nem szerepelt filmben, Miley pedig nagyjából 1 éve adta ki az utolsó számát. Mi a helyzet velük?

2018. aug. 20. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Pihennek, otthon vannak Liam családjánál.


Liam-t nem hiányolom, tehetségtelen színész, csak a testvére miatt kapta meg a szerepeit.(Éhezők Viadala,stb..)


Miley-t szeretem de az új érája elég nagy bukás lett. Ezért nincs új száma.

2018. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát bevallom, nekem egyik sem hiányzik. Liam az Miley és a bátyja hírnevén, tehetségén akar felkapaszkodni folyamatosan (inkább kevesebb, mint több sikerrel...).


Miley Cyrus színésznőnek sosem volt jó, kamaszként még elment a Disney műsorban, még aranyosnak is nevezhető. A régi zenéi jobbak voltak, a fellépései is sokkal igényesebbek, szervezettebbek voltak. Évek óta nem adott ki igazi "slágert", a turnéja sem kapott túl nagy visszahangot. Mostanában többször felröppentek a pletykák terhességről, közös gyerekről, de szerintem egy drogos lánynak, aki folyamatosan keresi önmagát, nem kéne gyerekeznie még.

2018. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!