Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shawn Mendes-nek miért van...

Shawn Mendes-nek miért van annyi 'szakítós', 'szívösszetörős', 'más jobb nálam', 'te jobbat érdemelsz' dala?

Figyelt kérdés

Biztos ti is észrevettétek már, hogy ez a helyes 20 éves fiú egyedül nyomja. Lehet csak én gondolom így, de szerintem rettentő magányos. Nézzük pl. az In my blood című számát:I need somebody now (Most szükségem van valakire.). Vagy például a Treat you better: I know he's just not right for you (Tudom hogy nem hozzád való).

Lehet valami fiatalabbkori fájdalmát írja le ezekben a dalokban. Mégis, nekem nagyon furcsa.

Ti mit gondoltok?



2018. aug. 20. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hiszen úgy tudom, nincs kapcsolata. Ennyi koncert mellett mondjuk ideje se lenne rá.
2018. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a fiatal lányok a célközönség. Először csak a fülbemászó dalai fognak meg (nyilván nem véletlenül sikerültek ilyen dallamosra) aztán megérted a szövegét is, ami általában csöpög a szerelmi bánattól. Elhiszed, hogy ez a srác ugyanolyan átlagos és hétköznapi, mint a szomszédfiú és még érzékeny is meg hát, nincs szerencséje a szerelemben, ezért bármelyik középszerű tinicsaj meg tudná őt menteni. Neki ez az imidzse. A “másjobbnálam”, “tejobbatérdemelsz”, “nemtudlakelfelejtenimégmindigtégedszeretlek” dolog is tipikus, nagyon jól bevonzza, azokat a fiatalokat, akik még tapasztalatlanok a szerelemben.


Amúgy én bírom 1-2 számát, ez nem egy hate comment.

2018. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) 2-es, valami lehet benne. A Sziget Fesztiválos koncertjén is annyi síró tini lány volt hogy őrültem meg tőlük...de a te meglátásodba még csak most gondoltam bele, igazad van! További szép estét!
2018. aug. 23. 23:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy még sosem volt szerelmes, csak jó a fantáziája.
2018. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak dalok. Nézd meg Jon Bon Jovi 30 éves karrierjét. Tele van olyan dalokkal, hogy "szakítottunk", "megcsaltál", "úgyis elmúlik a szerelem", "milyen nehéz téged elveszíteni" stb. Ez idő alatt végig házas volt 1 nővel, akivel 18 éves kora óta jár,most meg 55. Ezek csak zenék. kell pár ilyen téma a lemezre, biztos úgy gondolta.
2018. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Michael jacksontól a Who is it, ami szerintem egy válásról szól. Nem is volt még soha házas, mikor azt írta.
2018. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jobbat mondok: Jackson 5, amikor az általános iskolás korú Michael Jackson azt énekli, hogy rosszul bántam veled. (Who's loving you).
2018. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért énekel erről, mert ez egy örök zöld téma. Ahogy mondták előttem, egy egyszerű hétköznapi srác gitárral énekelget az élet dolgairól. Amúgy szerintem a mai dalokhoz képest egész jól összefüggnek a dalai. Sokszor egy számnál lefordítva egy ilyen random betűhányást látok csak. Azaz rimelő hangzatos szavakat. Persze nála is van ilyen, de azért elég igényesek a szövegei is szerintem.
2018. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a művészet része, hogy valaki képes beleélni magát más helyzetébe, akár E/1.-ben is. van egy spanyol énekes, Alejandro Sanz, aki a melegek jogai mellett úgy állt ki, hogy E/1.-ben énekelt, mintha ő is meleg lenne,pedig házas, gyerekei vannak. (Tudom, most mindjárt valaki megjegyzi, hogy attól még lehet meleg, de a lényeg, hogy ennek nyoma sincs.) A dalszövegírók azért képesek egy kicsit elrugaszkodni az átlag dolgoktól, amik velük történnek. Szintén egy spanyol együttes arról írt dalt, mikor egy nő meghalt egy vonaton. A nő szemszögéből írták,pedig nyilván nem ők azok.


vagy amikor egy együttesben nő az énekes, de férfiak írják a dalokat, pl. a többi férfi tag? Akkor szerinted az összes he-t kicserélik she-re?

2018. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az in my blood alapból nem a szerelemről szól,sem a magányról. Az in my blood dalt azért írta mert pánikbeteg és hogy ezt kiírja magából megírta ezt a dalt. A treat you betternek az üzenete pedig az hogy a világon nagyon sok lányt bánt a pasijuk és ezt nem szabad hagyni. Mert míg ő bántja addig van olyan aki rendesen bánna vele...
2018. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!