Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet Dancsó Péternek...

Hogy lehet Dancsó Péternek több a feliratakozója mint a Pamkutyának? Pamkutya igényesebb tartalmat csinál.

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak az igényesre van kereslet. Sőt, a mai 8-12 éves korosztály fogékonyabb a trash és clickbait tartalomra, és a nagyobb videósokon is látszik hogy akár ebbe az irányba is elmennek a nézettségért, ahogy Dancsó is.
2018. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Az embereknek sose volt igényük az igényességre.
2018. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igényesség és a népszerűség nem feltétlenül jár kéz a kézben. Pl. a Coldplay népszerűbb mint a Radiohead, de bárki megmondhatja, hogy a Radiohead igényesebb zenét játszik, vagy pl. a Transformers hatszázhuszonnyolcadik epizódját többen nézik meg, mint a Fekete hattyút. Sajnos ez egy ilyen világ.
2018. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mások az igényei. Attól, hogy Dancsó "tartalmatlan tartalmat" gyárt, a videói ugyanúgy igényesek. Pamkutyáék kevesebb videót töltenek fel, ezáltal a youtube is sokkal kevesebbszer teszi be őket vagy a videóikat az ajánlottak közé. Ezért Dancsóba sokkal többen botlanak bele és iratkoznak fel. Egyébként nincs akkora különbség a feliratkozó számuk között, (940e - 890e) ez az 50 ezer feliratkozó ez semmi. Pamkutyáéknak így is az elmúlt másfél év alatt, majdnem 400 ezerrel nőtt a feliratkozó számuk és a 3. legtöbb feliratkozóval rendelkező TheVR így is "le van maradva" 270e feliratkozóval. Egyébként meg a feliratkozó szám egyáltalán nem releváns. Paméknak sokkal több a nézettség a videójukon. Ráadásul Dancsónak 3x annyi videója van, mégis csak 30 millióval több az össznézettsége (Dancsó - 280 millió . Pam - 250 millió)
2018. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%

egyik sem csinál "igényes" tartalmat. bár mondjuk de csak attól függ honnan nézzük.


Dancsó egy brand lett. Tolja amit tud, a legjobban, és tolnia kell mert ebből él. És màr rég kikopott az a kreativitás, sponteanitás ami miatt "beleszerettem".


Pamkutyáék meg semmi izgalmasat nem csinálnak: ballonreptetés az űrbe, nyaralás, hegymászás... Nekem legalábbis nem izgisek, de ettől függetlenül profik, és nagyon POZITÍV az amit képviselnek, tökjó őket nézni.

Sok gyerek nézi őket és lehet hogy sokuknak ők mutatják meg azokat az értékeket amiket a szülők nem tudnak.

hajrá Pamkutyáék!!!

2018. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3, a Coldplay nem híresebb, mint a Radiohead. Ettől függetlenül, a Coldplay is csinált anno igényes zenét, plusz vannak együttesek, amik a Radioheadet is lepipálják ezen a téren. Vágom én, hogy neked a rédióhed a legkedvencebb kedvenc bandád, de akkor is kár az ilyenen sajnálkozni, attól, hogy mindig más a felkapott, még mindenki azt hallgat, amit szeretne. Amúgy a Radiohead is nagyon-nagyon felkapott volt egy időben, szóval nem tudom, mi a probléma.
2018. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg azért tényleg, mert Dancsó kétnaponta csinál videót, de Pamkutyáékban az a jó, hogy az összes korosztálynak készítenek videókat, nem trágárkodnak, de nem is mennek át babába. Én személy szerint a Pamkutyát jobban szeretem.

16F

2019. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!