Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van ennek valóságalapja? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szépen kérlek, ha nem vagy jártas a témában sincs miről zagyválok össze-vissza, akkor legyél szíves és ne itt éld ki a humorodat, igen rohadt vicces vagy ezt már előre meg is írom h lehetőleg minél kevesebb trollt találjak itt.;)

고맙습니다 <3


Szóval


Mostanság egyre jobban elterjedtek a shippelések fűvel-fával, h “xy is real” és társai. Persze, van 1-2 pillanat egyes tagok között amik láttán én is elmosolyodom, de szerintem nem kell beleképzelni többet. Sokan már túlzásba esnek és már rögtön elkezdenek teóriákat szövögetni, ha már 2 tag egyszerre vesz levegőt. Oké-oké, néha jó ezzel elviccelődni, én is szoktam, de nem a legjobb dolog ezt komolyan venni. Nem tagadom, tényleg vannak félreérthető momentumok, de ők mindig is ilyen közvetlenek, voltak egymással mert ők már csak ilyenek. És igen, nagyon szeretik egymást. Már 5 éve vannak “összezárva”. Többet vannak egymással mint a családjukkal, és testvérként szeretik és vigyáznak egymásra. De ezt csak az én véleményem. Kíváncsi vagyok, h később mi lesz.:)



2018. aug. 26. 14:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%
És ha van??? Ki a szart érdekli?? Ettől (sem) nem lesz jobb a vonyítós szarjuk
2018. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

#11

Vonyitós szar..aha és mit szólnál hozzá ha most én elkezdeném a te szeretett zenéidet leminősiteni?ahhoz mit szólnál hm?

Mert hát könnyebb azt leszólni aki keményen dolgozik te meg a monitor mögött mereszted a p*csád

Gratulálok,eddig fajul a világ meg az emberek

2018. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
36%

#11

Hehe....én pedig azt mondom, hogy a kpop-on kívül nincs is jó zene. Gyertek rám haterek. Egyébként mi ez a vélemény? Eddig fajult az emberiség! NEM HISZEM EL, HOGY NEM LEHET VALAMIT ANÉLKÜL SZERETNI, HOGY MÁS NE SZÓLJA LE. És a kedves kérdező is megkért minden élettelen idiótát, hogy ne itt rontsa a levegőt, menjen máshova. De nem. Mert egyes emberek, például te, nem bírják ki, hogy ne írjanak mindenhova minden sz*rt. Mert ameddig értelmes kommentek jöttek, nem volt semmi baj. Mindenki meghallgatott mindenkit, mert mindenki kultúrált véleményt írt. Már éppen gondolkodtam, hogy hol vannak az olyan senkik mint te. És lám-lám, emlegetett szamár. Kérlek szűnj meg.


A válaszolónak pedig:

Nem szeretnék kultúrálatlan lenni, de ez nagyon kikívánkozott, elnézést kérek. Szóval azzal nem értem egyet, hogy összeshippelnek mindenkit fűvel-fával. Gondolom, hogy a BTS-re gondolsz, de ha nem, akkor is a kpop-ról lehet szó. Tehát van a mi kis (elég nagy) családunk, a kpopperek. Ezen belül van ARMY, Exo-L, Moa, Blink, stb...most csak arra akarok kilyukadni, hogy a legtöbb ember, kb. 97-98%-ban csak hülyül. Aztán ott van a 2-3%....ők ezt véresen komolyan gondolják, velük szerintem annyira nem érdekes foglalkozni.

2020. jan. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!