Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » NCTzenek! Twitteren kinek mi...

NCTzenek! Twitteren kinek mi az "aláírása"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fel tudnátok sorolni a twitteres beceneveket? Azt tudom, hogy Taeyong TY, de nem mindenkiét tudom biztosan.



2018. aug. 28. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Huh érdekel még a kérdés?:D
2018. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen :D
2019. jan. 3. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval Haechan - fullsun, Johnny - ált. YoungHo"영호가", Jaemin - Nana "나나가", Chenle - Lele "러러", jaj Ten a legjobb természetesen - 10 XDD (mikor ő meg Johnny képeket posztolnak, akkor Johntography és Tentography), na Renjun mindig ezt írja "순수", a twitter ezt mindig "Pure boy"nak fordítja, szóval hagyjuk rá. Kun néha megduplázza a nevét és ált. rak mellé egy smileyt. Na remélem nem maradt ki senkixs a többieké is kell, akik csak "simán" a nevüket írják? Mert most én igazából a beceneveket válogattam ki.
2019. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*Renjunét elírtam * 순소
2019. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

És ki az, aki ezt írja ki? @.@

2019. jan. 13. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy Doyoung lesz ^^
2019. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2019. jan. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!