Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti egyetértetek azzal, hogy...

Ti egyetértetek azzal, hogy Justin Bieber-t csak most utáljuk, és pl.10 év múlva már nem fogjuk?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy 10-15 év múlva lesznek elviselhetetlenebb zenészek, mint ő, és a mostani fiatalság úgy fog visszagondolni rá, hogy "régi szép idők", "bezzeg az én időmben", meg hasonlók.
2018. aug. 29. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy akárki is úgy gondolna rá a jövőben, azok közül akik most utálják. (Én is köztük vagyok.)

Legfeljebb a jelenlegi rajongói fognak rá boldogan visszaemlékezni.

Én ugyanúgy szemétnek és gusztustalannak fogom tartani amit most csinál. Most is vannak hasonlóan gagyi zenészek, akiket nem szeretek pl.: Lil Pump, Lil Wayne, Kanye West.

Egyszerre több előadót is lehet nem hallgatni.

Attól még ha az egyik kicsit irritálóbb a másiknál, ugyanúgy irritáló marad mindkettő :D

2018. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 év múlva azt sem fogják tudni hogy ki volt ez. Csak egy felkapott, túlsztárolt gagyi tini sztárocska, nem véletlenül utálják annyian, mert tehetségtelen és nincs zenei értéke, így ha kifut (ahogy egyébként szerencsére már most is egyre kevésbé van tele vele minden) a hardcore tinilány rajongóin kívül senki nem fog még csak emlékezni se rá. Ellentétben az olyan, tényleg örök sztárokkal, mint Michael Jackson, Elvis, 2Pac, John Lennon, Freddie Mercury stb., akiket sok-sok évvel a haláluk után is milliók hallgatnak és kb. mindenki tudja kik voltak ők. JB meg egy ideig-óráig futtatott celeb majom, aki arra volt jó hogy a tinik rajongását kihasználva pörgesse a kiadó eladásait meg legyen kiről írnia a pletykalapoknak, de zeneileg 0 az értéke és mint ilyen nem is fog megmaradni az utókornak. A most menő előadók közül ugyanilyen Lil Pump (fúj!), Dua Lipa, a koreai együttesek, mindenki ezekért csöpög, 5 év múlva a kutya nem fog emlékezni rájuk.
2018. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem, mire gondolsz. Pont nem rég írtam ki, hogy hogy rá tudok csodálkozni, amikor a mai fiatalok őszintén elhiszik, hogy az én gyerekkoromban fiatal Britney tényleg ez zenei legenda. :D És mindig írják YouTube-on, hogy azok voltak az igazi zenék.


De közben meg a 60-as évek is tele volt rossz zenékkel, csak senki sem emlékszik. A rock története c. könyvsorozat 3. részében találhatsz egy táblázatot is, hogy melyik évtizedben melyik bandák voltak, akik semmi mást nem tudtak, csak hogy jaj de cukik. Rájuk se emlékszik senki. Van egy csomó poszterem a 80-as évekből (Bon Jovi), és a hátukon olyan emberek vannak, akikről sose hallottam. :D

2018. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkor megjegyezném, hogy érdekes, hogy épp JB lett az értéktelen zenék poszterfiúja. Ez egy külön kérdést is megérne. :) Mármint miért pont ő? A világ tele van olyanokkal, mint ő.
2018. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem akkora divat utálni, mint pl. 2010-ben. Azért az elmúlt 2-3 évben voltak olyan számai, amiket ha valaki le mert játszani, nem fújjogtak legalább tízen. Régen csak legyintettek rá, hogy “ajj az a tinifiú, akit csak kislányok hallgatnak, de néz má’ milyen b-zis”. Szóval szerintem már változott a helyzet vele kapcsolatban, de nem hiszem, hogy évek múltán legendaként fogják tisztelni.
2018. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nana! Láttam én már karón varjút! :)

Sose tudhatjuk, kinek mit hoz a jövő.Pl.Amikor én voltam tini, Justin Timberlake kb. olyasféle megítélésű figura volt, mint ez a Bieber-gyerek.Szóval, ahogy én éreztem, sokan csak egy nyálas együttes legnyálasabb tagjaként néztek rá.Szóval vérciki volt, na. Most meg ezt a jellemzést írják róla a wikipédián: " többszörös Grammy-díjas amerikai pop/R&B énekes, dalszövegíró, zeneszerző, lemezproducer és színész. Az 'N Sync egykori frontembere, hat Grammy-díj tulajdonosa. 2002-ben megjelent első, bemutatkozó szólóalbuma, a Justified (Indokolt) címmel, melyből több mint 7 millió darab talált gazdára világszerte."


Egyébként én sosem bírtam, és nem is hiszem, hogy fogom.

2018. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ezek a díjak ma már viccek, ma már a legszebb rajongótáborért is jár díj. Komolyan vicc, hogy pl. egy Bon Jovi 1 Grammyt kapott a sok jelölésből, és azt se rock, hanem country kategóriában, Timberlake meg ilyen sokat. Most se több táncikáló kissrácnál, és megmondom őszintén, sosem értettem, miért alakult át elismert popsztárra.
2018. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A 6-os vagyok, válaszom a 7-esnek:


Van benne valami! Én se értem, mitől lett ilyen elismert, mindig rühelltem Timberlake-et is. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy ügyeskedéssel, a megfelelő helyeken való ismerkedéssel, meg csuda tudja még mivel, ki tudja, mi lesz még ebből a Bieberből is ;)

2018. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ebben igazad van. Azért azt még hozzáteszem,hogy a Wikipédia tárgyilagosságra törekszik. Szóval így leírva egymás után Justin Bieberről is lehet mindenféléket felsorolni, hogy játszott a Helyszínelőkben, ennyi és ennyi lemezt eladott stb., és ha idejönne mondjuk egy ufó, erre a felsorolásra azt hinné,hogy JB egy valaki. :) Pedig ez csak tényszerű felsorolása a díjainak, nem jelenti, hogy az emberek egyet is értenek vele. Mert az alap kérdés végül is az volt, hogy utálni fogjuk-e. utálni nem hiszem, már csak azért se, mert a JB-t utáló generáció addigra kinő az utálkozós korból. De szerintem szeretni se. :)
2018. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!