Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jó dolog a hírnév?

Jó dolog a hírnév?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést,mert én szeretnék híres lenni,de nem tudom,hogy jó lenne e.

Vonz engem a hírnév,a reflektorfények,az hogy rajongjanak értem és megismerjék a nevem,azonban ha híres leszek,akkor nem biztos,hogy lesz visszaút. Onnantól kezdve nem lesz magánéletem,minden lépésemet követik majd,rejtőzködnöm kell és figyelni arra,hogy mit teszek,mert ha botrányos helyzetbe keveredek azt lehozza rögtön újság.

Egyáltalán egy hírességnek lehet magánélete?

Szerintetek megéri híresnek lenni?



2018. szept. 4. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megvan az előnye és hátránya is.

Szerinted a nem híres emberek nem szenvednek?

Jajj, meglesnek miközben egy ezer dolláros menüt eszem... kikészülök.

Más meg örül ha aznap étel van az asztalon...


Szóval mindenkinek a saját baja az első. Amikor nem kell a pénz miatt aggódni, akkor jönnek elő azok a dolgok, amik már magasabb szinten vannak, mint a fiziológiai szükségletek.

2018. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Manapság szerintem nem. Nincsenek meg azok a határok amik régebben. Mindenki túl közel van és a hírek is gyorsabban terjednek. Nem rajtad, hanem a médián múlik, hogy milyennek látnak majd az emberek. A médiának pénz kell, akinek pénze van annak hatalom kell, aki a médiát pénzeli az dönti el mit kell tenned, mire fognak felhasználni. Kiszállhatsz persze amikor csak akarsz, de az hogy valameddig akármilyen híres voltál nem jelenti azt, hogy másnap nem lehetsz egy ismert senki, aki ugyanúgy éhenhal mint akárki más, max. többen fognak sajnálni érte.
2018. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!