Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tupac Shakur él, bujkál vagy...

Tupac Shakur él, bujkál vagy most mi van?

Figyelt kérdés

Mai nap unatkoztam, elkezdtem ismét híreket/cikkeket olvasni róla, nagyon felkavarta a gondolataimat amiket olvastam, hogy még él...

valahol Kubában volt először aztán át utazott máshová,

Nem volt temetése, boncolása így nincs bizonyíték a haláláról a zsaruk mondatain kívül...

Lehetséges hogy valahol tényleg bujkál, és csak szabadságot akar?

Egyik zenéjében is arról énekel hogy visszatér stb.


Annyi biztos hogy megint nem tudom mit gondoljak!

Várom a válaszokat! :)

17/f



2018. szept. 9. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Ja a repülők meg mérget permeteznek ránk az égből, és a védőoltásokba is méreg van hogy azzal öljenek meg minket.

Te tényleg egyből elhiszel minden baromság konteót amit hallasz?


Meghalt, lelőtték. Egy halált nem lehet csak úgy megrendezni úgy hogy az hosszú távon titokba maradjon, pláne ha egy ennyire ismert emberről van szó...


De ha esetleg ilyen választ szeretnél:


"ja igen, nem halt meg, Michael Jacksonnal, John Lenonnal és JF Kenedy-vel élvezik titokban bujkálva a nyugdíjas éveiket..."

2018. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt, ha élne, már ezerszer felismerték volna. Egy ilyen hírességnek lehetetlen lenne elbújni a világ elől, főleg, hogy rájuk jellemző, hogy figyeleméhesek, szóval maguk sem bírnák.
2018. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!