Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a majka nem egy...

Szerintetek a majka nem egy mocskos spicli?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2018. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De mièrt nem?Hogy hìvják az ilyet?
2018. szept. 15. 22:00
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy köztudottan drogfüggő, rendszeresen drogozó emberről azt mondani, hogy drogfüggő, szerintem nem spicliség. Helyes, hogy ráirányította a figyelmet a problémára, hogy a magyar zenei és filmes életben is vannak káros szenvedéllyel élő emberek. Az egyszerű nép csak a csillogást, a széles mosolyokat látja a tévében, a valóságban rengeteg drogos, alkoholista, perverz van. Persze a szakma összezár, erről beszélni tabunak számít.
2018. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Segitek mert latom gondba vagy:


spicli jelentése:

besúgó, áruló


Szoval nem. Szivesen.

2018. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha van egy elhìzott haverom aki abból èl hogy dögös ,sportos fotókat csinálnak róla de èn felnyomom hogy nèz ki valójában ès mèg esetleg koncentrációs táborba is kerülhet hogy lefogyon (alternatìv világ) akkor èn nem vagyok áruló?Akkor igaz barát vagyok?Ja ès köszönöm!
2018. szept. 16. 23:01
 6/15 Moon_Walker ***** válasza:
100%

én azt gondolom, hogy nem a hazugságot kell védeni.

a tetteiért mindenki vállalja a következményeket. például majka haverja a drogozás miatt. vagy a kövér haverod a sunnyogás miatt.

2018. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

5

Borzasztoan rossz peldat mondtal.

Plusz kicsit sem hasonlo a ketto.

2018. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

erre a kérdésre hadd válaszoljak az egyik dalrészlettel"Kellett volna a sorstól egy büdös nagy pofon!

Ami akkorát csattan az arcomon,

Hogy eszembe sem jut, hogy melyik a rossz út,

Valami kéz, ami visszahúz!" Szerintem megkapta. Talán lereagálhatta volna másképp,nem a nagy nyilvánosság előtt de talán kétségbe volt esve vagy mittudomén.Most már Curtisnél a labda.

2018. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Majka a saját népszerűségének növelése érdekében most magát jótevőnek beállítva kiteregette a szennyest. Nyilván valahogy meg kellett szabadulni a kolonctól, de ő ügyesen csinálta: A kolonc is eltűnt, és ő lett a Szent Majka.
2018. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Ki szeret egy ilyennel együtt dolgozni? Teljesen megbízhatatlan. Mivel más lehetőség nem volt, így szabadult meg tőle.
2018. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!