Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik követik Balázs Andi...

Akik követik Balázs Andi instagram oldalát! Nektek tetszik ez?

Figyelt kérdés

Én a Nagy Duett alatt elkezdtem őt követni. Viszont egy ideje másról sem szól az oldala, csak arról, hogy a Győzike show-s részeket parodizálja. Eleinte egy-két részen még mosolyogtam, de naponta már sok. Nem is követem már, mert meguntam. Viszont ìgy is folyton feldobja nekem az instagram.

Nektek mennyire tetszik ez? Azért színésznőként értelmesebb dolgokkal is foglalkoznia.

(Nyilván azokhoz szól a kérdés akik esetleg követik/követték Balázs Andit. Kötekedőknek nem kell írniuk!)


2018. szept. 21. 10:42
 1/1 Nagy.bettike21 ***** válasza:
64%
Na igen! Ugyan ez a bajom! Ez igy mar nem jarja... nagyon elzullott manapsag.... megis milyen peldat mutat igy?! Annak a rengeteg kovetonek?!???
2018. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!