Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mást is a hányinger kerülgeti...

Mást is a hányinger kerülgeti hosszú katinkától? Nemcsak mint nő, hanem mint médiaszemélyiség és üzletember.

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2018. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Engem teljesen hidegen hagy nem foglalkozom vele és kész
2018. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
89%

Nem

Csak neked van

2018. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem kb. háromjägeres lány (ennyit kell innom, hogy rágerjedjek). A teste nyilván egy szexi, karcsú csoda, de vannak sokkal nőiesebb úszók is.
2018. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Hányinger, egyértelmű. Nem is a külseje, mondjuk egyáltalán nem tetszik, de a kormányfelé tett nyalása meg úgy az egész lénye... Nekem visszataszító
2018. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%
Tvbe folyton ő róla beszélnek már unalmas és undorító
2018. szept. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem szimpatikus.
2018. szept. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
83%

Nekem magával a nővel nincs bajom, igaz engem nem köt le egyik celebünk magánélete sem és nem is nézem/olvasom el az ilyen témájú médiatartalmakat (hadd pusztuljon ki a bulvár, bár úgysem fog).

Nekem attól van herótom, hogy a médiának mindig orrvérzésig bele kell másznia mások életébe és nekünk az olvasóknak, nézőknek szemtelenűl a pofájába tolni, hogy "nem tudtad...?" "Botrány!..."

És olvassuk híres emberek hétköznapi gondjai, az utolsó részletekig kielemezve. Valahogy nem lep meg, hogy ők is emberek, ők is esendőek és ők is elkövetnek olyan hibákat, amiket még a szomszédom is. De pont ezért engem nem is érdekel, mert az ő magánéletükhöz nekem vadidegenként: semmi közöm!

Arról nem Hosszú tehet, hogy még a reggeli szèkletét is kielemzi a bulvár. De a médára viszont haragszok, hogy ilyen hülyeségekre van kapacitása, és büszkén traktálja vele a fogyasztókat. Fujjj.

2018. szept. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
25%
Hányingerkeltő a kinézete, az arca, a teste, mindene, meg az is hogy foglalkoztok vele, egyébként ez miért szexuális kategória?
2018. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Silence37 válasza:
44%
Undorító, álszent félrekefélgető Közpénzlady. Mint a szart úgy utálom.
2018. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!