Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edináék vagy Kasza...

Kulcsár Edináék vagy Kasza Tibiék unalmasabbak és szánalmasabbak a terhességgel és gyerektémával való napi haknizás terén? Nehéz dönteni.

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem te! :(
2018. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor jó. Akkor megnyugodtam, hogy itt erre van igény.
2018. nov. 8. 19:58
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Ne haragudj, de tényleg nem értem. Tudom, hogy ezen az oldalon bármit meg lehet kérdezni, de erre mégis milyen választ vársz? Ugyanis két eset van (persze normális emberekből kiindulva). 1., aki kedvel őket, az nem fog erre neked válaszolni olyat, hogy fuuu teee tényleg gáz már amit művelnek, ugyanis szívesen nézegeti és olvasgatja a babás posztjaikat, hiszen nyilvánvalóan nekik most ez az elsődleges.. 2., aki nem kedveli őket, ezért NEM KÖVETI őket, tehát azt se fogja tudni, hogy miről beszélsz.
2018. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
49%
Szerintem Csobot A. És Istenes Bence a nagy nyáltengerekkel
2018. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Miért szánalmas, hogy örülnek és szeretik a babáikat? Ez lenne a normális...
2018. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
25%
3# aki nem szereti ezeket a celebeket, ezekszerint már nem is normális? Az fsza.. Te gondolom Mindenkit kedvelsz. Hmm.
2018. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ezt miből szűrted le?? Tényleg érdekel. :D 3. vagyok
2018. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem Kulcsárék a legszánalmasabbak, de Kasza Tibiék sem maradnak el tőlük sokkal. Komolyan örültem amikor megszületett a gyerekük, de hiába, mert most nem a hasát mutogatja (reklámokkal) hanem már a gyereket. Félreértés ne essék nem a gyerekekkel van bajom, hanem ezzel a mennyiséggel amit az emberek arcába tolnak.
2018. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én csak nem értem, hogy Kaszáék pl. nem félnek attól, hogy ne adja Isten valami baj történik? Ez az egész terhesseg dolog egy intim téma szerintem, és nagyon furán jön ki, hogy szinte minden nap látni róluk egy nyáladzós terhes fotót. És az a durva, hogy sehol nem követem őket. Megis minden nap látom őket valahol.. Kulcsárék szintúgy.. Lehetne ezt normálisan kezelni, mint elég sokan mások.
2018. nov. 8. 20:56
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a terhes posztokkal, ha azokat normálisan csinálják. Pl. Szinetár Dórát még követem is.
2018. nov. 8. 20:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!