Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek hiányzik Kasszás Erzsi...

Nektek hiányzik Kasszás Erzsi (CBA reklám) vagy Icukát jobban szeretitek? Hogy képzelnétek el egy olyan reklámot, amiben ők ketten aktívan szerepelnek?

Figyelt kérdés
Az nem számít, amikor a Kasszás Erzsi énekelte a búcsúdalát, mert, bár abban feltánt Icuka, de csak megölelte a Kasszás Erzsit.

2018. nov. 15. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Mute" gomb és mélyen leszegett fej 30 másodpercig.
2018. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azon ritka alkalmakkor amikor tv-t nézek és belefutok Icukába,abban a másodpercben elkapcsolok.Rettenet az a reklám...egy fokkal elviselhetőbb Kasszás Erzsi,őt 1x hagytam végigmenni :D
2018. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyiket sem imádom. Bár tisztelem Balázs Andrea(Kasszás Erzsi), és Bach Szilvia(Icuka) munkásságát is, de ezek a reklámok rettenetesek. Kasszás Erzsi azért egy fokkal tényleg elviselhetőbb volt, mint Icuka autotune-ozott előadása. Ráadásul sajnálom Ganxsta Zolee-t, hogy őt is belekeverték ebbe az egészbe.
2018. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiányzik az Erzsi, de ő legalább dugható kategória, ez az Icuka egy rút vén banya.
2019. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Kasszás Erzsi hiányzik. Icuka egy buta.
2019. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az Icukás reklámot sokkal jobban szerettem.
2021. júl. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!