Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretnék egy kis segítséget...

Szeretnék egy kis segítséget kérni olyas valakitől aki nálam jobban tud angolul?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni hogy ebben a videóban ( [link] mit mond Dan Raynolds sírva a közönségnek 4 perc, 35 másodpercnél?
2018. dec. 6. 21:51
 1/4 TR75 ***** válasza:

"Csak szeretnék elmondani valamit (x3).

Kérlek, ne tévesszétek össze az indulatomat a haraggal. Nincs harag a szívemben a vallás irányában, nincs harag a szívemben senki irányában. Ez indulat (szenvedély).

Minden nap egy gyűrűt hordok a kezemen. Egy anya adta nekem, akinek a gyermeke eldobta magától az életet vallási okból. Minden nap hordom. Ez az én indulatom. Harcolok a szívemben ezzel. Nem haraggal, nincs bennem harag, esküszöm (ígérem), csak szeretet. Esküszöm (ígérem) mindenki előtt, ez nem harag, hanem szeretet, szeretet, szenvedély; óhaj, hogy ne dobjátok el a fiatalságotokat. Nem veszíthetünk el többet.

Ma láttam egy barátomat, nem mondhatom meg, ki az, de nemrég veszítette el a nővérét, aki szintén a barátom volt. Ez túl sok, túl sok, túl sok. Nem ismétlődhet meg többé. Meg kell változtatnunk a kultúránkat. Meg kell, meg kell, meg kell változtatnunk a kultúránkat.

És akkor ez volt az utolsó érzelmes dolog tőlem ma este, buliban vagyok, újra látok színeket, folytatódjon a zene."


Nagyjából.

2018. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó a link. De ha azt mondaná, amit az első válaszoló írt, vagyis ha magyarul beszélne, akkor eleve nem tetted volna fel a kérdést, gondolom, hiszen magyarul te is értesz. Így viszont nem tudom meghallgatni, hogy angolul hogyan mondhatta.
2018. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TR75 ***** válasza:
2018. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen sajnos tényleg nem jó a link, mivel a zárójelet is bele vette a szöveg.
2018. dec. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!