Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ha még élne Zámbó...

Szerintetek ha még élne Zámbó Jimmy, akkor még mindig a csúcson lenne vagy már ő is a süllyesztóbe került volna?

Figyelt kérdés

2018. dec. 16. 16:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Kissé morbidnak hangzik de Jimmy pont a csúcson hagyta abba. Még azelőtt távozott az élők sorából hogy a karrierje leszálló pályára ért volna(ami véleményem szerint bekövetkezett volna 2001 óta).

Ennek az az előnye,hogy most úgy emlegetjük mint Zámbó Jimmy a király. Ugyanis nem járatta le magát a trash bulvárral, nem csinált bohócot magából az Édes életben vagy valami hasonló trágyában, sőt még az űrlényekkel se állt kapcsolatban. Márpedig ezek elég gyakran megtörténnek azon sztárokkal akik kezdenek kikopni a középpontból(lásd Pataky Attila).

2018. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem még aktív lenne, lennének gyakran fellépései.
2018. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*Sokan szeretik.
2018. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Én hiszem, hogy a magyarság már kevésbé ízléstelen emberekből áll, mint akkor.
2018. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
1-es jól mondta. Aztán hogy azóta lejáratta volna-e ő is magát őserdei valóságshowban, az kérdés. De szerintem az nem kérdés, hogy állandóan fellépne még ma is. Ha tudott volna még jó lemezeket kiadni, akár a csúcson is lehetene még most is.
2018. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Talán már megjavult volna, ahogy megénekelte. :D
2018. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Egy igazi tehetség,soha nem kerül a süllyesztőbe. Korda Gyuri bácsi öregen is közönség kedvence, Aradszky is az volt, Demjén is, RGO is sorolhatnánk, az idősebb , zenészeket, énekeseket. Sokan utálták az érzelmes számai miatt, de pont ezért szerette is a nem kis létszámú rajongó tábora, nem véletlenül akasztották rá a "király" jelzőt.Tudott gyönyörűen énekelni, képzett hangja volt, értett a hangszerekhez, és kottához, tudott magának zenét és számokat írni..
2018. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
ugyan ezt a kérdést akartam feltenni,csak gondoltam először megnézem milyen kérdések vannak Jimmyről.#1-nek osztom a véleményét, mintha magam írtam volna. szerintem ma már amolyan "futottak még" kategóriában lenne.egy csoportban lenne Balázs Palival,Kasza Tibivel,Sipos F (fasz?) Tamással. lennének koncertjei,de inkább már show műsorokban, "tehetség" kutatók zsűrijében,sztárom a kettőben, vagy milyen hülye műsorokban szerepelne.valószínű már elvált volna Edit asszonytól,már nem csepelen lakna, és a kutya nem ismerné Krisztiánt,Árpit.-azért kár érte,kár hogy elment.
2018. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát szerintem már rég nem lenne a csúcson.

A mai bulvármédia mocskos világa őt is bedarálta volna, akár csak sokakat.

Ma már nem elég az, ha valaki szépen énekel és jó dalszerző, messze nem.

Ha igazán nagy sztár akarsz lenni, akkor szerepelj mellé mindenféle ostoba celebes műsorban, akár talkshow, akár kamu-reality, legyen minél több botrányod, a lényeg h keltsd fel a figyelmet, hogy mindenki rólad csámcsogjon, annál híresebb leszel.

A mai zeneipar sajnos így működik.


Szerintem ha még élne, egy kiégett, lecsúszott alkesz lenne, akit kicsinált a média és a hírnév.


Én is úgy vélem, a csúcson hagyta abba, így mindenkinek pozitív emlékei maradtak róla.

2019. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Jimmyt nem feltetlen a bulvar daralta volna be, hanem a fektelen eletmodja meg az alvilagi kapcsolatai.
2020. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!