Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki stand up comedy fellépő legyen?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok, amelyekkel rendelkeznie kell egy stand up comedy fellépőnek, hogy sikeres legyen? Szerintetek egy külföldi is lehet vicces fellépő? (egy olyan külföldi, aki egy messzi, egzotikus országból származik, beszél magyarul, de van egy kis akcentusa).
2010. jún. 28. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! Humora mindenképpen legyen:D aztán szerintem még fontos a magabiztosság, a jó problámamegoldó képesség,önkritika stb...szerintem külföldi is lehet vicces:D sőt az akcentusa teheti különlegessé:)
2010. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

semmi!

ahogy ma elnézem a TV-be stand up comedy felépőket egyre amatőrebbek ,egyre gyengébbe!!!

csak odaállsz mondasz valami nagyon gyenge poént és alányomnak egy műröhögést a TV-be!!!

Ez ma a stand up comedy Magyarországon!!!!

2010. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kell hozzá humor és rengeteg önbizalom. Nem elég az hogy jó a humorod, ha nincs önbizalmad és előadóképességed. Amúgy ahhoz, hogy a stand up comedy-ben szerepelhess szerintem kell az is, hogy 18 legyél. :)De amúgy nem tudom.
2010. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, amúgy külföldishez azt akarom még írni, hogy szerintem nem baj, ha van egy kis akcentusa, a lényeg az, hogy a humora legyen jó.


Itt van például Fekete Pákó...:P

2010. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

FELHíVÁS!


A Godot Dumaszínház keresi olyan fiatal és kevésbbé fiatal extrovertált, avagy introvertált férfiak, vagy nők, vagy köztesek jelentkezését, akik hajlandók 20 percre fellépni a Godot Stand-Up Comedy Club világot jelentő deszkáira.

Jelige: A gázsiban majd megegyezünk.


Dumaszínház - FÉLŐRÜLTEK FESZTIVÁLJA


A Félőrültek Fesztiválja című műsorunkban, egy előzetes meghallgatást követően lehetőséget biztosítunk fellépésre vasárnaponként és az itt felfedezett tehetségeket szerepeltetjük az alaptagok és a sztárok között a főműsorokban.


Jelentkezni lehet:

E-mail: fellepo@dumaszinhaz.hu

2010. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


A Fekete Pákó mióta vicces? :D)) Én sose tudtam nevetni a hülyéskedésein :D


Főleg arra voltam kíváncsi, hogy milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie a fellépőnek. Logikusan végiggondolva kiegészíteném az előző válaszokat olyan tulajdonságokkal, képességekkel, mint a kreativitás és rugalmasság. Kreativitás azért kell, mert ki kell találni vicces történeteket. Néha a helyszínen improvizálni kell. Ehhez kell a kreativitás.

A rugalmasság is kell, mert gyorsan és ügyesen kell reagálni az emberek hangulatára, a humorérzékükre. Például, sz.rásról és szexről szóló viccek nem biztos, hogy bejönnek az 50 év feletti korosztálynak.


Köszi a válaszokat!

2010. jún. 29. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:
HUMOR
2010. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!