Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stöhr Gréta úgy néz ki,...

Stöhr Gréta úgy néz ki, mintha szét lenne plasztikáztatva, Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Hirdeti nagyon a vegánságot, közben meg ránézek az arcára, és az jut eszembe, hogy mennyi botox injekció került a szájába meg az arcába, semmi természetes nincs benne, mesterkélt az egész Nő...szerintetek?
2019. jan. 2. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

1. Nem tudom ki az

2.ha ismernem se érdekelne, mert saját magam élete jobban izgat mint másé.

2019. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem izgat, hogy ismered-e, a vélemény érdekel a külsejéről, beírod a google-ba, aztán meglátod.

Én sem ismerem, de valaki oldalán megláttam, akit viszont ismerek, és úgy áradozik róla, mintha a természetesség megtestesítője lenne, közben az arca meg a plasztikát tükrözi...

2019. jan. 2. 11:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam róla, mondom megnézem.

Hát hiába a smink, a szűrő, a fények, bizony látszik a nem egy szépség. Muszáj sminkkel, meg plasztikával tunningolnia magát közszereplőként, mert egyébként jellegtelen.

2019. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tom ki az.

Lesz@rom.

2019. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szét van lőve mind a cowboy gatyó..
2019. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akit nem érdekel a kérdés, minek ír ide??? tovább lehet lapozni, vagy nehezetekre esik?
2019. jan. 2. 17:57
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
kb. senkit nem érdekel.. örüljünk h írnak valamit az idióta kérdésedre..
2019. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek kell ide írkálni, hogy kit érdekel, leszarom... egyáltalán minek nyitjátok meg a kérdést akkor?? Erre van időtök mi? Hadd tegyen már fel olyan kérdést, amit akar, idióták
2019. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
55%
Igen sajnos! Alig hasonlít már régi önmagára.Egy 6 évvel ezelőtti videót néztünk meg róla a párommal,és szinte felismerhetetlen most.Arccsontja felvan püffedve és a szája is töltve,de úgy az egész arca túl mű.
2019. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
na végreee, más is észrevette. gyakorlatilag egy új arca van. nincsenek mimikai ráncai, a felsőszemhéjja felvarrva, új orr, papírsíma arc, kacsacsőr száj... instagramon és facebookon vannak róla pár évvel ezelőtti képek.. mintha most kb 10 évvel fiatalabb lenne akkori önmagánál. de szerintem nem is ez a gáz, mindenki azt csinál magával, amit akar... hanem h tagadja. vagyis mikor instán rákérdeznek nála, h mitől ilyen a bőre...jön a bullshit, hogy ilyen olyan krémek, meg kozmetikus.. a fenéket.. ez botox, hialuronsav, meg szike... és közben nyomatja a fogadd el magad maszlagot, mikor ő sem fogadta el magát, hanem csináltatott egy új arcot.
2019. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!