Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Meghan és...

Mi a véleményetek Meghan és Katalin hercegné ellentétéről? Meg a statisztikákról?

Figyelt kérdés

Na,most!Már az elején leszögezném hogy,én jobban szimpatizálok Katalinal mint Meghanel,de nem azért mert Meghan félvér,ha nem azért mert nekem jobban bejön Katalin és ennyi.

Nos,én mindig úgy szoktam cikkeket olvasgatni,hogy megnézem hogy mi felkapót Magyarországon,Németországban és Angliában.Mondjuk az angolt inkább amikor hallok valami érdekesebbet másoktól,de ez most lényegtelen.Ma reggel felmentem hogy mi a felkapót Angliában és ott szerepelt hogy Katalin és Meghan "harca" tovább folytatódik.Igy gondolom magamban hogy "milyen veszekedés?.Aztán egy kicsit jobban körül néztem hogy miről is van szó és arról hogy,elégé különböznek és emiatt vannak ellentétek.Persze és nem hiszek el mindent amit írnak,de,szerintem ez elég valószínű amit mondanak róluk. Végül is Meghan Amerikai,Katalin pedig angol,már az elejétől fogva gondoltam hogy nem lesznek az elején túl jóban.Amit még le szeretnék szögezni,hogy én semmi féle örült rajongó nem vagyok,csak láttam hogy ez felkapót és érdekelt hogy miről is van szó.

A második az a statisztikák hogy ebben az évben ki mennyit költött ruhákra,amivel megint úgy voltam hogy csak megnézem,és ki van az első helyen?Hát persze hogy Meghan!És tudom,tudom,miért írok le ilyet miközben nem nekem kell kifizetni Meghan ruhájit,de akkor is rengeteget költött,hiszen a második helyezet csak 5% költött mint Meghan.Amúgy meg azt hozzá szeretném füzni hogy a keresztszüleim angol állampolgárok és gondoljatok bele hogy azért elég rosszul esik egy olyan embernek aki keményen megdolgozik a pénzért,és azt látja hogy egy olyan ember aki még nem is dolgozik csak ott vigyorog,az ő meg a többi állampolgár pénzén szórja a el a pénzt többezreket érő ruhákra.Persze félre értés ne esék,nem azt mondom hogy 500 forintos rongyokban járjon,de azért ne is ennyire...

A harmadik pedig az ami már kezd nagyon is eldurvulni,az Meghan és az apja viszája. Én itt már megint nem értem Meghant!Miért nem tud neki csak egy kis képes lappot vagy valamit írni neki. Persze Harrynek megbocsájtóta azt a palota,hogy Las Vegásban (vagy hól) annyit ivott hogy húla részeg lett,azt megbocsájtották hogy had ne mondjam kikel volt egy ágyban,szóval szerintem ennyit Thomásnak megbocsáthatnának,ha Harrytől ennyit mindent eltürtek.

Ennyi lenne és normális válaszokat szernék hogy másoknak mi a véleménye erről!



2019. jan. 5. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, bszki...
2019. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
91%
Helyesírás szótárt és szakirodalmat javasolnék a bulvár helyett. Rémes a helyesírásod, bocs.
2019. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
94%
drága kenyér
2019. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Bárcsak ennyi időm lenne nekem is!
2019. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez kész😂Egyetértek az előttem válaszolóval,inkább a helyesírási cikkeket olvasgasd.Egyébként pedig nem tudom,hogy miért vagy kiakadva pl a ruha vásárlási szokásaira?Nem hinném,hogy egy hercegné majd a H&M-ből fog öltözködni.😅
2019. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%

Nos,én mindig úgy szoktam cikkeket olvasgatni,hogy megnézem hogy mi felkapót Magyarországon


Magyarországon a magyar helyesírás a felkapott.


Eszed meg.. hagyjuk.

2019. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem unod még ezeket az ostoba gyűlölködő kérdéseket? A helyesírásod meg... á azt inkább hagyjuk.
2019. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már begbocsásatok de én nem Magyarorszagon élek,nem is tanultam csak az egyik szülöm volt magyar.Amúgy ti csak gyülölködni tudtok?Feltetem egy kérdést,mi olyan nehéz abban,ha úgy válaszolsz hogy közben nem rúgsz bele a másikba,nem is ismertek,nem tudjátok hogy mi van a helyesíráson hátterében(mondjuk ez most elég furán jött ki).Ha még valaki ide téved azt megkérem hogy normális választ adjon,nem mint ezek az ökrök!
2019. jan. 5. 13:05
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy kamu az egész.

Nincs ott olyan komoly ellentét, mint ahogy a bulvárban írják. A nők mindig versengenek egymással, ők is emberek miért tennék másképp.

Meghan és az apja ellenéte pedig végképp nem ide tartozik. Egyik gyerek sem nézi jó szemmel, ha valamelyik szülője alkoholista, vagy szerencsejátékos és stb. Teljesen mindegy, hogy éppen hercegnő, vagy mezei paraszt.

Harrynek sok mindent elnéztek, persze. De amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek. (Ahogy a mondás tartja).


A bulvár hírek igazságtartalmát pedig meg kell felezni, és azt is kétségekkel fogadni.

2019. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!Az utolsó válaszolónak!Végre egy normális hozzászólás!
2019. jan. 5. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!