Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hány forintért jönne el a...

Hány forintért jönne el a születésnapomra a Stolen Beat és a USNK?

Figyelt kérdés
😀😀

2019. jan. 9. 12:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
300ért elvergődnek oda, és elnyomnak egy 15-20 perces vergődést :D sok sikert a szervezéshez :D
2019. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Pff köszi szerintem szükségem lesz rá.😂

2019. jan. 10. 15:21
 13/25 A kérdező kommentje:
Halljátok, ez nem tudom mennyire hülyeség ( szerintem az, de a húgomért mindent... tudjátok ) azt találta ki, hogy nem kell koncertet adniuk, csak jöjjenek el, mintha barátok lennének...xd
2019. jan. 10. 15:26
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

ingyen nem is fognak barátkozni, mert ha valakivel kivételt tennének, akkor letámadná őket másik többezer lány is, hogy gyertek már el hozzám is, nincs pénzem koncertre.


jó pénzért vagy jó reklámért elmennének, ha mondjuk kiderülne, hogy a húgod rákos és a legnagyobb rajongójuk...akkor még egy rtl stábot is leszerveznének nekik, hogy megmutassák, nekik mennyire számítanak a rajongók XD

2019. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Na nem mondod, hogy nem jönnek el ingyen. :D A kérdés az hogy ha nem kell egy komplett koncertet adniuk akkor olcsóbb, nem? Vagy egyáltalán el vállalnak ilyet?


És szerencsére nem rákos a húgom. Xdd

2019. jan. 10. 15:55
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kértél árajánlatot a 9-es által küldött linken? Mennyi lenne az annyi?
2019. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem kértem, mivel a húgom közben azt mondta, hogy neki nem koncert kell, hanem csak az, hogy eljöjjenek. Ne kérdezd miért, én se tudom. De szerintem ilyen oldal még nem létezik, hogy neadjkoncertetdeazergyereelaszuletesnapomra.hu ;):D
2019. jan. 10. 19:33
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, èrtem. Hát igen, ez mondjuk érthető a részükről, szerintem, végülis a zenéjükből terveznek megélni, nem a csini pofijukból. Mondjuk ha tini lennék, lehet én is inkább barátkozni szeretnék velük, mint a zenéjüket hallgatni. Na jó, viccet félre, egyszer azért innék velük.
2019. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


De azért jöhetnek még ötletek...hátha. :)

2019. jan. 10. 20:29
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
fingom sincs kik ezek gondolom vmi x faktoros tehtségtelenek, szerintem most sokért mert fel vannak kapva, pár év múlva meg kb pár szelet sütiért, mert akkor már a kutya se fog emlékezni rájuk
2019. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!