Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan emlékezel meg Andy...

Hogyan emlékezel meg Andy Vajnáról? Milyen kép él róla benned tovább?

Figyelt kérdés
Az szabad szellemű filmrendező és/vagy innovatív kormánybiztos. Nyugodjon békében.

2019. jan. 21. 13:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Timike sugardaddy-je
2019. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem emlékszem meg róla, mivel nem állt közel hozzám. Persze minden ember halála szomorú valamilyen szinten, de nyilván ez nem érint úgy, mint egy ismerős.

Szidalmazni nem fogom, ahogy sok, lelketlen ember.

2019. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
56%
Adócsaló pinahajcsár.
2019. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Terminator,rambo.Meg tömködte a dobót.
2019. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Én szidalmazom, baloldali értelmiségi vagyok ezért megtehetem, halott pénz nem jó az atm 10 year chellange, mind ezt úgy, hogy sipákolok, hogy nincs béke és szeretet, de lehető leghangosabban röhögök ha valakivel aki nem az én ideológiámat vagy az én értékrendemhez tartozik történik valami. Ennél elfogadóbb dolog nincs, sőt én mondhatom meg, hogy mit kell elfogadni mi a korrekt, szóval aki sajnálja az egy fidess bérenc.
2019. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

A munkássága megkérdőjelezhetetlen, Ő valóban letett valami maradandót az asztalra és elősegítette a magyar filmipart amiért szerintem mindenki köszönettel tartozik neki!

Viszont, az utolsó pár éves strómankodás nem igazán tett jót a megítélésének.

2019. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
65%
A filmművészetben ott elismerem a tehetségét,de ami a többit illeti hát nem szerettem,ennek ellenére nyugodjon békében! Remélem lecseng majd ez a Vajna mizéria mert sokan meghalnak,rajta kívül is igaz névtelen emberek akik nem kapnak ilyen publicitást mint ő...
2019. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én arra emlékszem amikor a gimiben az osztállyal megnéztük az 56-os filmet a Corvin-moziban és Vajna mondott pár szót a vetítés előtt. Csak annyi maradt meg, hogy felhajtott inggallérral köszön, hogy "na hellósztok!". Vicces volt az enyhe amcsi akcentusával, de egyébként nagyon lazának tűnt és biztos jó fej ember volt a magánéletben.


Mindenesetre szerintem a hollywoodi életműve Magyarországon kicsit túl van dimenzionálva. Oké, részt vett néhány B-film készítésében, de azért nem volt ő akkora sztárproducer. A világsajtóban sem okozott nagyobb felhajtást a halálhíre, Stallone meg elég amatőr módon, csupa nagybetűvel a nevét is elrontotta az instagramján, amit azóta se javított.

2019. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
31%

Vajna a filmművészethez a világon semmit nem adott hozzá.

A filmek, melyeket pénzelt, shit, nevetséges, tiniknek készített szaharok voltak, az elsőtől az utolsóig. Ezek semmi mást nem szolgáltak, csak a jövedelemszerzést, a profitot.

Amerikában kis híján börtönbe került adócsalásért, met a kaszinóiból származó bevételekből nem fizetett adót, itt meg orbán mindjárt megkínálta a kaszinójoggal. Ez önmagában abszurd, ahogy az is, hogy háromszor annyi idős volt, mint a biodíszlet pinák, akiket elvett.

Soha nem jótékonykodott, csak a pénz és a befolyás érdekelte. Nem kár érte.

2019. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lux morulus ***** válasza:

5#


"Én szidalmazom, baloldali értelmiségi vagyok ezért megtehetem,.."


Hát igen. El is mondtál magadról mindent.

Talán csak, egy dolgot javítanék.

A te esetedben az értelmiségi=kö"cs"ög.

2019. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!