Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem tünik butának/kinéz...

Csak nekem tünik butának/kinézetre/ Tápai Szabina?

Figyelt kérdés

Nem itélkezni akarok, és nem is ismerem őt, hogy bármit mondhassak rá ,de párszor láttam Tv-ben meg bekövettem egy közösségi hálón.

Az egész képen olyan fura fejet vág, mint aki néz a semmibe bután. Meg sem tudnám magyarázni miért, de mikor ránézek olyan mintha full buta lenne és mint egy folyton vigyorgó nyálcsogató gyermek bámulna vissza rám. S talán mert folyton kilóg a foga a szájából.

Nektek nincs ilyen benyomásotok, mikor ránéztek? Csak nekem egy ilyen beütésem van róla?


2019. jan. 29. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekem szimpatikus. Szintén csak ránézésre. Vicces, jó fejnek tűnik.

De ha neked nem szimpatikus, akkor minek követted be? :D

2019. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kulcsár Edina szervezett valami nyereményjátékot és az volt az egyik feltétel, azthiszem igy kerültem az oldalára :)).
2019. jan. 29. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
hirtelen az a kép villant fel ahol ilyen semmitmondó műmosollyal,kimerevedett szemmel selfie-zik a képen mint a mai tizenévesek a buditükör előtt.nem tartanám butának,csak próbál a mai trendnek megfelelően a fent említett módon pózolni.kár hogy ettől elvész a természetesség,és emiatt tűnhet tényleg butának.viszont jó csajnak tartom.
2019. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
És Kulcsár Edinat nem tartod butának? Szerintem százszor rosszabb az a nő, Szabina számomra legalább hiteles személyiség és bár elég sipito hangja van de nem nyavog mégsem annyit mint a másik
2019. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fotókon annyira nem jön át, de párszor néztem már olyan műsort, amiben szerepelt és nem egy hülye p*csa, már bocsánat. Nyilván nem egy agysebész, de teljesen rendben van.
2019. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!