Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a különbség Shawn The...

Mi a különbség Shawn The Albumja és a Deluxe Album között?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy a Deluxe egy kicsit drágább, de elenyésző az áremelkedés. Valaki el tudja magyarázni mivel több a Deluxe Album? ^^"

2019. febr. 8. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A delixeban szerintem minden száma benne van jobb minőségben. Az album az csak a pár számot tartalmazza az adott lemezről. Szerintem
2019. febr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Ez így oké, de olyan választ várok aki konkrétan tudja, mert erre én is gondoltam ^^"

Bár butaságnak tartom hisz a sima SM3-on is rajta kéne legyen minden dal, és gondolom így is van.

2019. febr. 19. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor passz
2019. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha jól tudom egy akusztikus változat a plusz a deluxe albumon valamint a 'where were you in the morning' egy kicsit más hangszereléssel (de nem olyan feltűnő módon van megváltoztatva)
2019. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!