Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dzsudzsák Balázs miért ilyen...

Dzsudzsák Balázs miért ilyen bőgőmasina? Győztes és vesztes meccs után, meccs végén a Himnusz alatt. Egy ilyen ember, aki csapatkapitány is ráadásul, az hogy tudja motiválni a társait egyáltalán?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 07:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Hajnal Tamás vagy Gera Zoltán is volt csk, mégsem volt egyikőjük sem ennyire érzelgős. Szerintem az sokkal szimpatikusabb volt.
2019. márc. 25. 07:52
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, ez csak színészkedés. Mint amikor felbuknak egy fűszálban, és 10 percig haldokolnak. Már benne van a vérükben a jelenet rendezés.
2019. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Színésznek jobb lenne mint focistának.
2019. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Elsőként is szeretném jelezni hogy egyáltalán nem nézek focit ,de attól még van véleményem .

Szerintem egyáltalán nem vall gyengeségre az ha egy férfi ,jelen esetben 1 sportoló ki meri mutatni az érzéseit .

Felvállalásukhoz talán még nagyobb erő kell mint a színészkedéshez.

Az már más kérdés hogy ezt most valós vagy pedig csak a külvilágnak szóló műsor, ugyanakkor a helyzet azt mutatja hogy igencsak jól csinálja azt amit csinál .

2019. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem ismerem sem a nevezett emberkét, focit sem nézek, mert nem erdekel.


De abban biztos vagyok kerdező, hogy te nem sportolsz és soha nem képviselted a hazádat széles plénum előtt. Én álltam már dobogón. Az ember torkát bizony szorongatja a sírás a himnusz alatt. Mert büszkeséget érzel, hogy a hazádat képviseled. Ès abban a pillanatban mindegy, hogy győztél, vagy vesztettél.

Itthon a himnusz nekem is csak egy kötelező valami, amit az ember illemből állva végighallgat, pl szilveszterkor a tvben. De ott más. Nagyon más!

2019. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos, ha te ilyen biztos vagy a dolgokban és úgy gondolod, hogy belelátsz mások életébe, akkor valószínűleg sok csalódás szokott érni az életben.
2019. ápr. 6. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a reakciód nekem szól, el kell, hogy keserítselek.
2019. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!