Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Slamovits István (Slamó)...

Slamovits István (Slamó) miután kilépett az Eddából, mit csinált?

Figyelt kérdés

Csak úgy elgondolkodtam, hiszen ő írta a Hűtlen, Álmodtam egy világot magamnak, Kölyköd voltam, Egek felé kiálltottam című dalokat...amikkel nagyon nagy sikereket aratott ez Edda művek, mind e mellett rendkívül jó gitáros volt.

De miután kilépett, mit csinált? Zenélt? Vagy mi? Tud róla valaki valamit?



2019. ápr. 6. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem tetszett neki hogy Patakynak elment az esze és ufókat vizionált meg Fidesz-szavazó lett stb. Lehet ő úgy volt vele nem kér ilyesfajta bohóckodásból.
2019. ápr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Valami olyan problem is volt, hogy azt állitotta Pataky az egyik dalra hogy ő írta, meg az albumra is ő írta a nevét. Holott Slamó írta, és a zenét is ő csinálta meg rá. Ezt egy régi felvételen mondja ő maga:


[link]


De mi lehet azóta vele?

2019. ápr. 7. 02:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Keszitett egy szólólemezt, de lehet, hogy többet is nem sokkal utána. Az egyik dalt ajánlja is a youtube a riportvideó alatt a szólóalbumáról. Aztán 1987-ben megalapította a No együttest, ott is más énekelt, Szatai Gábor, és négyen voltak a zenekarban. Kiadtak 4 lemezt, és '98-ig léteztek. Később 2005-ben újjáalakult a No, új dalokat is írtak. A No is elég sikeres zenekar volt. Sajnos azt nem tudom, hogy addig mit csinált a Slamó 7 évig, meg azt sem, hogy azóta mit csinál. Viszont az Eddából való kiválásához szerintem nincs köze a Pataky ufós meg politikai dolgainak. Pataky csak sokkal később jött elő ezekkel a dolgokkal.
2019. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Leírom azt is, hogy igen, valami nézeteltérés lehetett köztük a dalszerzéssel kapcsolatban. Valami olyasmi, mint a Pink Floydban annak idején a Gilmour meg a Waters között. De a pontos sztorit nem tudom.

Egyébként, ha megfigyeljük, az Edda hangzása is változott azóta, amióta a Slamó kilépett, tehát ebből is látszik, hogy neki milyen nagy szerepe volt a korai Edda hangzásában, és a zenekar hatalmas sikereinek a megalapozásában.

2019. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Slamó nélkül nem ment volna az Edda egyről a kettőre. Igen, a hangzás is egészen más lett utána. Rosszabb...:/


Aztán ez volt amikor Kun Peti (Kunos) velünk volt 😭😢 miután elment megint más volt az Edda. Na utána meg már Alapival vittek egy bizonyos szintet, illetve viszik is, csak Attis öregszik...

2019. ápr. 10. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de még egyelőre bírja szerencsére. És azt is el kell ismerni, hogy az ő hatalmas munkájának, energiájának köszönhetően maradt fenn a zenekar mind a mai napig évtizedeken keresztül, függetlenül a hangzás változásaitól. Még most is jó a hangja szerintem, és már vagy 20-25 éve ebben a felállásban játszanak, ha jól megfigyeltem.
2019. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen...pontosan. Természetesen Attila nélkül nem lenne Edda az Edda Művek.

És igen, nagyon jó formában van! A hangja is verhetetlen.

2019. ápr. 11. 06:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jo volt a Kör c.musical az Edda dalaibol.Ketszer is megneztuk a ferjemmel.

Toth Attila,Pinter Tibor ,es Koos Reka voltak a foszereplok.

Slamot kar,h nem latni sehol,kedveltem.

2019. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezt a dokumentumfilmet láttad?


[link]

2019. ápr. 11. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, biztosan nagyon jó.
2019. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!