Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Érveljetek, miért szeretitek...

Érveljetek, miért szeretitek úgy Taylor Swiftet?

Figyelt kérdés

Szeretném jobban megismerni vélemények alapján, de én nem szeretem őt, viszont adni szeretnék neki egy esélyt. A számai számomra tök átlagosak, nem mondom hogy rosszak, csak mert ki nem állhatom jelenleg az ő személyiségét, számomra semmit nem hordoznak, gyakorlatilag mindegyik ugyan arról szól. Egyébként szép nőnek tartom Swiftet, ha nem is a legszebbnek, de csinosnak.

Na most jön a legnagyobb problémám vele kapcsolatban: MINEK KELL MINDEN EGYES EXÉRŐL ÍRNIA EGY DALT éés, ami a dolog talán legrosszabb része, mindegyiket egy rosszindulatú, hazug embernek beállítani? Miért minden esetben ők a "rosszak" és ő pedig a szegény, ártatlan kislány, akit kihasználtak és átvertek? Nem gondol bele, hogy biztos van olyan volt barátja, akár a híresek közül is, akit ő rendkívül megbántott akár a kapcsolatukban, akár pedig a dal-ban/lal, amit feltehetőleg róla/róla is írt?

És mi az, hogy mindig egy barátnőt hívunk tanuul, aki persze a mi igazunkat tanúsítja, és nem az exünkét? Barátot könnyű tanúként használni...


Összefoglalva: jelenleg sokkal több negatív érzelem kering bennem Taylor Swifttel kapcsolatban, mint pozitív, most kérlek, érveljetek Ti, hogy ha lehetséges, pozitív irányba megváltozzon a véleményem róla.

UI: Nem kellenek a kioktató válaszolók, akik nem a kérdésemre válaszolnak, hanem leírják hogy hülye vagyok.



2019. ápr. 10. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért szeretem Taylor Swiftet, mert ágyba hozza reggel a kávémat.
2019. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de én azt nem értem, hogy ha egyszer tudod, hogy nem tetszik, miért akarod, hogy pozitív irányba változzon ez?
2019. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:
90%

Ha nem tetszik T. S. viselkedése, akkor nem kell foglalkozni vele.

Hogy miért?

Csak!

Különben is, érveljen az akinek két anyja van! ;)

2019. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Jó hangja van, meg szép, meg aranyosnak is tűnik személyiségre (még nem nagyon nzétem vele interjúkat)
2019. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó válaszoló. Valami ilyesmire lettem volna kíváncsi.

Azért akartam hogy megváltozzon a véleményem, mert azt akartam hogy ha valaki megkérdezi mit gondolok a nőről, legyen valamiféle pozitív kommentem is.

2019. ápr. 11. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen imádom Taylor Swiftet. Még egészen kiskoromban kezdtem el halgatni, (11 évesen) sokáig nem is hallgattam semmi mást rajta kívül. Annyira megtetszettek a számai, és annyira az én stílusom volt, hogy megimádtam. Aztán a beszélgetős videóiból ítélve a személyisége tetszett. Meg a Taylor Swift rajongók is nagyon aranyosak. Például elmentem koncertre, és csomóval összeismerkedtem, meg beszélgettem, és valamennyiükkel, még most is tartom a kapcsolatot.

Azt hogy az exeiről dalt ír, és ennyi utalást tesz rá, hogy konkrétan mindenki rájön kiről szól az adott dal, na ez egy kicsit tényleg szemétség. De már a Reputation albumában semmi ilyesmiről nem volt szó. Csak Kanye West volt az, akit fel lehetett ismerni, hogy róla szól a dal, dehát ő is írt előtte Taylor-ről sokkal csúnyábbakat. Szóval szerintem Kanye megérdemelte.

Az új albumát iszonyatosan várom, azt gondolom, mint sokan mások is, hogy nagyon más lesz mint a többi, és annál jobb.

Akik meg nem szeretik Taylor Swiftet igazából azokkal sincs bajom. Nekem is van csomó énekes, aki nem szimpatikus, mert nem az én stílusom,(pl: Lil g) ugyanígy lehetnek olyan emberek, akiknek Taylor nem szimpatikus.

2019. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Azért is nagyon szeretem Taylort, mert olyan dolgokat csinál, amit nagyon kevés énekes. Például, már csomószor adományozott, több milliót. Legutóbb azt hiszem az LMBTQ szervezetnek adományozott, több mint százezer dollárt.(majdnem 40 millió Ft.). És csomó rajongóját szokta meglepni. Például: Elment egy meleg pár eljegyzési buliára, Zongorázott egy esküvőn, Tavaly karácsonykor egy 90 éves rajongóját látogatta meg, és csomószor elment kórházakba beteg gyerekeknek gitározni, és énekelni, szerintem nagyon kedves.

2019. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm szépen! Igazán segített a válaszod.
2019. jún. 14. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem Taylor Swift-et,mert ő egy csodálatos énekesnő.Gyönyörű,kellemes a hangja,nagyszerűek a dalai,és sokoldalú egyéniség.A zene mellett imád filmezni,több filmben és tv-sorozatban is szerepelt már.Ami a legjobban meglepett,a kedvessége.Segítőkész és nagyon közvetlen.(Nemrég pl.befizette egyik rajongójának "féléves" tandíját.)
2019. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden énekes ír az exéről számot.A tipik ,,heartbroken" számok.Szóval akkor kb minden énekest utáklsz ahogy látom
2020. ápr. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!