Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyes sztároknak miért nézik...

Egyes sztároknak miért nézik el ugyanazokat a botrányokat, amiket másnak nem?

Figyelt kérdés
Vannak rapperek, gangster rapperek, meg van a szex, drogok, rock&roll életforma. A rappereknek, rockereknek miért nézik el a drogozást, vagy ha szétvernek egy hotelszobát? Én egyébként rockzenét hallgatok, de az tényleg eléggé kettős mérce, hogy ha egy popénekes drogozik vagy drog hatása alatt hülyeséget csinál (George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Justin Bieber), akkor mindenki felháborodik, de pl. Steven Tylerről vagy Keith Richardsról az emberek mosolyogva mesélnek drogozós anekdotákat. Bármelyikük elmesélheti egy showműsorban is, de ha egy popsztár mondaná ezt, a közönség hurrogna.
2019. ápr. 13. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Más az elvárás. Egy nem züllött életformát követő embertől váratlan egy ilyen eset, vagy ha úgy tetszik "csalódás" az átlagember számára az illetőben. Akit már eleve drogosként, vagy züllöttként ismertél/kedveltél meg, annál nem ér meglepedés vagy csalódás. Ezt vártad tőle.
2019. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért, a rockereket mindet így ismerjük meg? És ha a szomszédom már azóta alkoholista, hogy én megszülettem, akkor az nem baj?
2019. ápr. 14. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Valahogy ez beleivódott az emberekbe, hogy 'Jaj hát a rockerek meg a rapperek már csak ilyenek', pedig ez tényleg baj. Szerintem sem fair, senkinél nem kellene elfogadni, vagy egyenesek Huh de királynak gondolni, aki ilyeneket csinál. De szerintem ez sosem fog változni.

(Talán még az is benne van, hogy az igazi nagy rock bandák pár tíz évvel ezelőtt élték a fénykorukat, és talán akkor a közhangulat is más volt, jobban elfogadottak voltak ezek. De ez csak tipp, én a 90-es évek végén születtem, szóval lehet hülyeség.)

2019. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy jó, vagy fair, csak válaszoltam a miértre.
2019. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, hogy nem azt mondtad, de én meg tovább feszegettem a kérdést. Mindenesetre ez eléggé butaság így szerintem, kösz a válaszokat.
2019. ápr. 21. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!