Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Lil G-ről?...

Mit gondoltok Lil G-ről? Szépnek, tehetségesnek tartjátok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Az meg ki az ördög?
2019. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
fuj nem
2019. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, az összes zenéje autotune, de legalább elhiszi, hogy mekkora sztár.
2019. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen Youtube által generált sztárokról köztudott hogy nem épp az IQ bajnok igényes közönség nézi őket. Az az egy szerencséjük hogy sok van belőlük, így meg lehet élni a produkcióikból.
2019. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nagyon szép csaj. Szerintem tehetséges mert a hangjával és a rímeivel nincsen gond. Igazából távol áll tőlem a Rap műfaj mert mivel én inkább rock, alternatívot hallgatok. De mivel maga a zenét veszem figyelemben ezért úgy kell kritikát fogalmaznom.

teljesen jó karaktere van a Lil G-nek. Balhés kis csaj, eléggé megosztószemély. Ami ebben a Rap "szakmában" előnynek számít. (teljen mindegy sokan utálják, sokan szeretik még is nagyon sok figyelmet kap = sok nézettség)

Mivel Magyarországon nincs lány rapper és most jött 1-2 szerintem jó lenne már egy ütős kis csaj aki egy kicsit felborítsa/bekavar az itthoni rappereknek.

Már több férfi rapper már felemelte a hangját Lil G-re. de szerintem ez már a félelem jele. Mert amikor kezd kialakulni egy kisebb konkurencia féle akkor az ember csak legyint egyet ,,Ááá.. ez senki, no paara".

de amikor jön egy nagyobb konkurenciának tőnő személy na akkor beindul a védekezés a mocskolódás. Ez nem csak a zeneiparban van... Szóval kezdenek a hazai Repperek kicsit félni, hogy nagyobb figyelmet kap Lil G most mint ők valaha.

Szóval hajrá Lil G!

2019. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem tehetséges mert a hangjával és a rímeivel nincsen gond.,,


Nem reflektálnék a többi dologra amit említettél, de NINCS GOND A RÍMEIVEL? :'DDD

2 szótagos rímpárok, sima aabb, semmi csavarás nincs benne, és ez még csak a technikai része, maga a szöveg is egy frázisdomb értelem vagy hozzáadott érték nélkül.

Persze tudjuk, hogy kiknek szólnak ezek a szövegek, nekik meg teljesen megfelel, csak na. Attól hogy valami nézett még nem jelenti azt, hogy jó.



Ha már rap és számomra elfogadható az legyen már egy picit kreatívabb, vagy ha sima aabb akkor menjünk már fel legalább 5-6 szótagig úgy, hogy értelme is legyen a szövegnek és ne a túlhasznált retek unalmas témákkal foglalkozzon.

2019. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
83%
szerintem amit csinál az nem rap a rap az eazy-e 2pac ice cube Dre.dre szerintem
2019. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Lehet hogy autotúnosak a számai, de szerintem teljesen jók
2020. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Az, hogy autotunos nem mindegy?

Nekem az a lényeg, hogy jó legyen hallgatni és ha az így sikerül nekik akkor nekem így is jó. A szöveg lehet egyszerű de ugyan akkor jól átérezhetőek a mondatok.

Az, hogy mien ember nem tudom mert nem is érdekel de így nincs bajom vele én szeretem.

A túl sok negatív kritikát nem éppen értem mert mindig csak az autotun t hozzák fel. De mivel nem a barátnőm nem tök mindegy hogy van e még valami? :D

2020. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!