Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért hiszik azt néhányan,...

Miért hiszik azt néhányan, hogy a rajongói oldalakat a sztárok szerkesztik?

Figyelt kérdés
Van néhány általam szerkesztett rajongói oldal a népszerű közösségi oldalon(biztos tudjátok, melyikre gondolok) és van olyan, hogy olyan üzenetet írnak nekem, amit igazából az adott sztárnak szánnak. De miért gondolják, hogy a rajongói oldal a sztár igazi oldala? Hiszen külföldi sztárokról van szó, én meg magyarul írom a bejegyzéseket. Meg a rajongói oldal nevében is szerepel a Hungary szó. Sőt, a leírásban is benne van, hogy rajongói oldal, bár azt szerintem senki nem olvassa. De tényleg, hogy lehet valaki olyan, hogy azt hiszi, hogy a külföldi sztár odaírja a Hungary szót a neve mellé és a bejegyzéseit is magyarul írja, méghozzá egyes szám harmadik személyben? Én ezt nem tudom megérteni.
2019. ápr. 20. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tíz éve volt egy amcsi oldalon egy rövidke cikk arról, hogy Emma Watson kétnyelvű pasit szeretne magának, alatta pedig egy csomó srác tett ajánlatot neki, bizonygatták, mennyi nyelven is beszélnek.


Szóval nagyon nem új keletű a dolog, és nem csak magyarokra jellemző.

2019. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk Bud Spencer hivatalos oldalán van magyar nyelv választási lehetőségként. :D Viccelek csak. Amúgy egyszerűen csak figyelmetlenek az emberek, meg rossz a szövegértésük. Meg hát hülyék. :D
2019. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!