Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csináljak hogy a húgom ne...

Mit csináljak hogy a húgom ne nézze ezeket a rohadt videósokat?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már, hogy MINDEN reggel az Ownmckendry üvöltésére ébredek korán reggel! Egészen este 11-ig nézi őket, valamikor tovább, és mivel egymás mellett vannak a szobáink, nagyon hangos, nem tudom mit csináljak, fülhallgatót direkt nem akar bedugni!

Függő lett a szenny trágya videósokra, bukik angolból, és már nem foglalkozik velünk! (a családjával)

Régebben meséket nézett, most meg megtalálta ezeket a minecraft és gameplay szennyeket és ezt nézi EGÉSZ NAP.

Semmit sem tudok tenni ellene? 2 hónapja ez megy már és anyámmal elegünk van.

Ja és a húgom 10 éves és lány.



2019. máj. 1. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Szüleidnek szólj, hogy nem "tiszták" ezek a videósok (nosika pl). A hugoddal beszélj, hogy legyen nyitott más tartalmakra is (pl. Tanulom magam). Értesd meg vele, hogy az ő korosztálya leginkább a célközönség, mert könnyen befolyásolhatók (OXO tea, videósbolt.hu és társai). Ha kell használj egy kis manipulációt "Ugye nem akarsz a marketing fogásaiknak bedőlni?"

Próbálj meg mást is nézetni vele. "Hugi, találtam egy videóst, aki szerintem tetszene neked" és mutass be egy értelmesebb csatornát.

Az a baj, hogy a yt főleg az ilyen clickbaites szennyeket dobja az embereknek, mert ebből van hasznuk. De szerintem egy Szupimester, Piscatel vagy egy Rájzápp sokkal jobb minőséget csinál, mint a 200.adik mein kampf videós...

2019. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az a baj hogy én már mondtam ezeket neki, de akkor is nézi őket...

És engem ez nagyon irritál, mert utálom a magyar videósok nagt részét, főleg azokat akiket ő néz...

De neki ez tetszik, és nem érti meg hogy szarok! A tanulom magam az egyik kedvenc csatornám, de ő azt úgyse értené és nem érdekelné...

2019. máj. 1. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
ha nem ért a szép szóból tiltsd le az egész youtubeot..aztán nem fogja tudni nézni.
2019. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Rakjatok jelszót a gépre és csak utána oldjátok fel, ha megtanult, illetve korlátozzátok az internetet.
2019. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
vagy elég csak a tápkábelt elvinni :D vagy a billentyűzetet/egeret/.
2019. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos laptopon nézi, amin alul van olyan érzekelős amon tudod caúztatni az ujjad, és billentyűzet is van rajta.

Anyumnak nem lenne szíve megfosztani őt az internettől.

2019. máj. 2. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

gondolom ő se mondja meg neked, hogy te mit nézz, te mivel foglalkozz :D


nem tudom, minek kell ennyire hisztizni ezen. nézze csak. ő baja, ha aztán egy idióta lesz belőle...ameddig pedig anyád nem ad neki pénzt, hogy oxo teát vásároljon, addig nincs belőle baj.

2019. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
#7-es az a baja, hogy át hallatszódik a szobájába és, mint egy rendes törődő báty/nővér nem akarja, hogy a húga egy idióta retardált ribi legyen.
2020. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!