Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szerintetek a legtúlértékel...

Ki szerintetek a legtúlértékeltebb hollywoodi színésznő manapság?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki az akit a leginkább túlsztárolnak, pedig nem is szép/tehetséges annyira mint amekkora hype van körülötte? Úgy is kérdezhetném, titeket ki irritál leginkább a 2019-ben menő színésznők közül?

2019. máj. 7. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Lili Reinhart (nem tehetséges)

Jennifer Lawrence (tehetséges de egy tapló)

Emma Stone (nem tehetséges

Emma Watson (nem tehetséges)

Emilia Clarke (nem tehetséges)

Scarlett Johansson (nem annyira tehetséges mint amekkora hype van körülötte, és egy tapló)

2019. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Az elsőnél jobban le se írhattam volna:D

Na jó, kihagytam missz marvelt, a gombás lábút :D

2019. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Jennifer Lawrence szerintem kifejezetten közép szerű és nem értem miért tartják a világ legszebb nőjének. Ezen kívül pl azt sem értem sosem ha szembe jön velem egy cikk Arial Winterről, mert szerintem csapnivaló a modern családban.
2019. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Zendaya.

Azt aláírom, hogy egy botránymentes csaj, sokat jótékonykodik, ez szuper, de ettől még nem lesz valaki szép vagy jó színésznő. A díjakkal nem tudom hogy áll, hogy mennyi van neki, de főleg külföldön hatalmas a hype körülötte, hogy mennyire gyönyörű és különleges és fantasztikus színésznő. Szerintem meg csak simán mindenhol egy plegma p**sát alakít, amilyennek (nekem legalábbis) a való életben is tűnik. Ránézek, és elkap az ideg, nem tehetek róla.

A másik meg hogy mindenki el van ájulva, mekkora csini csaj és gyönyörű. Hát nem tudom...ha valaki szerint egy kb 178 centi magas, csont és bőr nő a gyönyörű és az ideál, akkor legyen. Persze az ellen, ha valaki ilyen alkattal születik, hogy magas és semmi melle, az ellen nem tehet, de egy ilyen gazdag embernek minden adott, hogy legalább eljárjon személyi edzőhöz, és azt lehessen mondani, hogy szép feszes, nőiesen izmos, kerek a feneke stb. De ez sem. (Persze ha egy olyan ember nem csinál semmit, aki kicsit husibb, akkor az egy lusta coca, de ha egy alapvetően vézna ember, akkor meg rendben van. Nem, egyik sincs rendben.)

Ezen felül pedig 10/8szor úgy lép ki az utcára, mint egy hajléktalan. Nem arra gondolok, hogy nincs kisminkelve, mert nem kell, hanem a ruháira. Nagyon igénytelenül tud sokszor felöltözni (ha én sétálgatnék Los Angeles utcáin fehér zokni-fekete papucsban, biztos gyökérnek néznének, de ha ő, akkor a rajongói szerint Hú de poén meg laza.) Őszintén a megcsinált megjelenése sem tetszik sokszor, de azt már észrevettem, hogy nekem sok minden nem tetszik, ami elvileg divat 😁

Alapból az arcára se mondanám, hogy gyönyörű, de az még elmegy. Nyilván csúnyának se lehet mondani.

Tudom, hogy nagyob aranyos a rajongóival, amit szintén tisztelek benne, de nekem néha már erőltetetten nagyon jó arcnak és lazának akar tűnni. Nekem sok. És túlhypeolt minden szempontból.

Persze fiatal és ki tudja hogy alakul még a karrierje, (főleg a színészetre gondolok, a divat nem az én terepem) de egyenlőre ebben a szakmában szerintem egyáltalán nem tett le annyit az asztalra, mint amekkora hype van körülötte.

Mivel elég nagy Marvel filmek és Tom Holland "rajongó" vagyok elkerülhetetlen, hogy sokszor lássam ezt a csajt, és már minden alkalommal egyre jobban irritál 😂 Örülök, ha Tom boldog vele, csak nekem ne kellene állandóan Zendayát nézegetnem.. 😁

2019. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Emma Watson - egyáltalán nem olyan szép szerintem, plusz tehetségtelen.
2019. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!